lekarz Anna Żaba

Neurolog

Takich lekarzy jak Pani Anna już prawie nie ma - a szkoda! Wspaniały lekarz, diagnosta ale przede wszystkim cudowny człowiek. pełna empatii, zrozumienia i oddania pacjentom, np. Pani Anna potrafi nad ranem zadzwonić z pytaniem "jak się pani czuje" , niebywałe. Mam szczęście, że udało mi się poznać taką neurolog. Ta Pani uratowała mojej córce życie...

Takich lekarzy jak dr Żaba jest garstka... Wspaniały diagnosta...niezwykle skrupulatna...można wymieniać w nieskończoność...Wadą może być ilość przyjmowanych pacjentów i co za tym idzie niestety czas...Ale z doświadczenia naprawdę "WARTO POCZEKAĆ"

wysokie kwalifikacje wielkie serce zero lekarskiego wyścigu szczurów . Pacjent jego zdrowie to główne przesłanie cudownej , kompetentnej Pani doktor.

super super lekarz Nie spotkałam drugiego takiego lekarza w dzisiejszych czasach gdzie liczy się człowiek a nie pieniądz

Przede wszystkim wspaniały człowiek.Nie traktuje swojej pracy jak kopalni złota.Jest całkowicie oddana pacjentowi.Słucha, współczuje i robi wszystko by pomóc.Polecam.

Wciąż poszukujesz "Neurolog Sosnowiec"?

Adam Gorczyca

Neurolog dziecięcy