lekarz Artur Bobeff

witam ' przestrzegam wszystkie pacjentki przed wizytami u " Pana Doktora:" Ja zostałam zostawiona sama sobie z torbielami na macicy . "Pan doktor: tylko przez wiele miesiącami obrasował czy się coś zmieni. Wiadomo wizyta co 2-3 miesiące. Jak zadzwoniłam do "pana doktora" okres przed świtami niestety nie odebrał telefonu - wyjazd świąteczny .Czy chybabyście być tak traktowane za swoje pieniądze ????? Tak bronią przed negatywnymi opiniami !!!!

witam '

przestrzegam wszystkie pacjentki przed wizytami u " Pana Doktora:"

Tak bronią przed negatywnymi opiniami !!!!

Pan Doktor Bobeff to Wysokiej Klasy Specjalista Uratował życie mojej mamy,u której zdiagnozował guz.Pan Doktor Jest Empatyczny,Życzliwy.Z Troską Podchodzi do każdego przypadku.Pan Doktor nie Bagatelizuje problemów zawsze na Pierwszym miejscu stawia dobro pacjenta wymagającego szybkiej interwencji Fachowca.Pan Doktor Jest Bardzo Kompetentny Poświęca czas w 100%,Kompleksowo Podchodzi do pacjentek przy czym Pan Doktor Jest Bardzo Uprzejmy i godny Polecenia.Dziękuje Panu Doktorowi za Uratowanie życia mojej mamy.córka Dorota Żaczek pacjentki Grażyny Żaczek.

Rzeczywiście dość powściągliwy lekarz ale... Dokładnie sprawdził opłakany stan moich nerek w zaawansowanej ciąży choć inny lekarze bagatelizowali moje bóle. Od niego też dowiedziałam się że synek jest niebezpiecznie owinięty pępowiną. Sprawdził również bardzo dokładnie stan zdrowia dziecka ze wszystkimi niezbędnymi pomiarami. Dostałam mnóstwo zdjęć, dokładny opis i natychmiastowe skierowanie do CZMP dzięki czemu mam pięknego zdrowego synka. Nie chcę myśleć co by było gdybym nie zgłosiła się do dr. Bobeffa tylko dalej dała się zbywać innym ginekologom. Zawsze będę wdzięczna panu doktorowi za bezbłędną diagnozę i pomoc. Polecam. Temu człowiekowi można zaufać. A że nie opowiada dowcipów przy badaniu czy nie jest wylewny... Ja jednak wolę żeby lekarz skupił się na tym co robi i postawił trafną diagnozę.

Świetny,rzeczowy lekarz.Bardzo dba o pacjenta.Spokojnie i z uśmiechem odpowiada na wszystkie pytania.Dokładnie analizuje każdy problem.Szczerze polecam.

TYDZIEŃ PO PRYWATNEJ WIZYCIE U ,,PANA DOKTORA,, - PODCZAS KTÓREJ ZROBIŁ USG I INNE BADANIA - MOJA ŻONA URODZIŁA MARTWY PŁÓD. JAK POTEM WYWNIOSKOWALIŚMY Z ROZMOWY Z ,,PANEM DOKTOREM,, W SZPITALU - WIEDZIAŁ, ŻE NIE WSZYSTKO JEST OK Z MALEŃSTWEM. DLACZEGO NAM O TYM NIE POWIEDZIAŁ - NIE WIEMY, DLATEGO NIE OCENIAM TEGO LEKARZA DOBRZE.

Lekarz rzetelny, miły, kompetentny. W obecnej chwili prowadzi moją drugą ciążę i jestem pewna że to odpowiedzialny lekarz.

Lekarz naprawdę bardzo rzeczowy.Chodziłam do niego całą ciążę,i gdy maleństwo nie przybierało na wadzę w 7 mc robił usg na kazdej wizycie.Troszczy sie o swoje pacjentki,jak również o dzieci swoich pacentek:) Na szcęście maluszek po prostu okazał się drobnym chłopczykiem:)Polecam gorąco tego lekarza.

bardzo dba o ciezarne pacjentki nawet z napuchnietymi nogami kierowal mnie do szpitala,co tak naprawde jest wielkim plusem.gdy lezalam w szpitalu a dr.Bobeff mial dyzur potrafil o godzinie 21 wziac mnie na badanie bo cos mu sie nie podobalo w wynikach.kazdej ciezarnej polecam tego Doktora

Ze swojego doświadzcenia polecam lekarza jest naprawdę bardzo dobrym specjalistą,jest kompetentny, uprzejmy, do każdego pacjenta podchodzi indywidualnie. Polecam wszystkim

Polecam wszystkim kobietom którym zależy na profesjonalnej paradzie z zakresu ginekologi.Świetnie wyposażony gabinet miła i ciepła atmosfera!! Naprawdę warto