lekarz Barbara Czerwińska

1,3
1,6
1,4
1,2

Szczerze nie polecam, już po usłyszeniu dzień dobry wiedziałam, że nie będzie dobrze. Pani doktor opryskliwa, nie szczególnie zainteresowana objawami, a na sam koniec umoralniające wywody, jakby była wyrocznią. Wizyta zmarnowana, nic się nie dowiedziałam i nie wyleczyłam. Jestem mocno zawiedziona postawą Pani doktor i szczerze rozważam złożenie skargi.

Nie wiem jak taka osoba może pracować w służbie zdrowia i mieć kontakt z ludźmi. Pani Czerwińskiej brak jakiejkolwiek empatii; popatrzyła na mnie momentalnie zza biurka i powiedziała, że mam trądzik. To absolutnie wszystko. Na moją wyraźną prośbę o zdiagnozowanie jaki to trądzik (jestem dorosła), możliwą przyczynę, możliwe zaburzenia hormonalne, sposoby leczenia i skierowanie na dodatkowe badania krwi, podnosiła na mnie głos i dosłownie oskarżyła o wymuszenie na niej badań. Odmówiła wysłuchania w jaki sposób moja choroba się pojawiła, ewaluowała, czy też spojrzenia na zdjęcia. Zdecydowanie nie polecam nikomu takiego doświadczenia. Sprawiła, że poczułam się jak śmieć zajmujący jej czas i nie ukrywam, że doprowadziła mnie do łez.

Pani doktor powinna zmienić zawód. Nie ma pojęcia o AZS i nie próbuje nawet udawać że cokolwiek wie w tym temacie. Na wizycie nie obejrzała dziecka. Tylko maści i kremy które nic nowego nie wniosły w leczenie.

Cóż można powiedzieć... "doktor'' z przypadku. Byłem na 4 wizytach, niestety żadna nie przyniosła rezultatów, no może oprócz straconych pieniędzy na leki oraz czasu. Podejście do pacjenta żadne, z łaską coś powie. Szczegółowe badanie polegało jedynie na dialogu. Przychodziłem, ani nie zdejmowałem kurtki, padało pytanie: czy występuje jakaś poprawa? odp: Nie. I następnie Pani zastanawiała się jaki lek przepisać, przy jednej wizycie pani zastanawiała się jakieś dobre 5min co zapisać. Za to na ostatniej czwartej wizycie została stwierdzona pokrzywka, nie mam pojęcia w jaki sposób lek. dermatolog może wydać diagnozę ...

czy występuje jakaś poprawa?
odp: Nie. I następnie Pani zastanawiała się jaki lek przepisać, przy jednej wizycie pani zastanawiała się jakieś dobre 5min co zapisać. Za to na ostatniej czwartej wizycie została stwierdzona pokrzywka, nie mam pojęcia w jaki sposób lek. dermatolog może wydać diagnozę nie dokonując żadnych oględzin skóry. No niestety królikiem doświadczalnym nie jestem, i nie będę. Gorąco nie polecam, ogółem strata czasu oraz pieniędzy, na śmieszne leki które i tak nie pomagają

ganiac babsztyla równo, niech gania po ulicy bez butów. zabrac buty, niech łazi po błocie to się nauczy leczyc ludzi. ot i już.

nie będę owijał w bawełne leczylem sie u niej ładnych kilka lat wypisala wiele maści które nie pomagały antybiotyki tak samo lekarz ma leczyc a nie byc mily a ona leczyc nie umie wypisuje byle co lecąc po kolei po lekach na trądzik

Pani doktor niestety nieuprzejma, nie spełnila mojego oczekiwania. Przepisała silne maści, które miały pomóc a tylko podrażniły moją skórę (stosowane 2 miesiące zgodnie z zaleceniem) i zero poprawy oprócz zmian mam dodatkowo wysuszoną od maści cere.

Pani Czerwińska może ma swoje humory jak każda kobieta,chodzę do niej na wizyty i jestem zadowolony bardzo ładnie twarz moja z jej pomocą i radami została wyleczona.

nie polecam, leczyłam się kilkakrotnie u Pani dermatolog i efektów brak. Do tego niezbyt miła i uprzejma pani.

moja skora na twarzy pogorszyla sie po przepisaniu lekow

moja skora na twarzy pogorszyla sie po przepisaniu lekow