Barbara Gurda

Neurolog dziecięcy

Bardzo dobry i kompetentny lekarz. Niesamowite i cieple podejście do małego pacjenta. Serdecznie polecam panią doktor.

Świetny lekarz. Wszystko szło szybciej niż sie spodziewałam. Diagnoza została stwierdzona prawidłowo. Super. Dziękuje.

Bardzo pozytywnie oceniam p. doktor. Moje dziecko miało bardzo częste bóle głowy. Myśleliśmy, że może od wzroku - taką diagnozę postawiła pierwsza lekarka. Po zrobieniu okularów nic się nie zmieniło. Dopiero p. Gurda odkryła, że dziecko powinno nosić gorset korekcyjny. Dzięki niemu moje dziecko już się nie męczy. Bardzo dobra lekarka, szeroko patrząca na chorobę, a nie próbująca wróżyć czy opierać się na utartych przekonaniach.

Wciąż poszukujesz "Neurolog dziecięcy Poznań"?

Grażyna Milecka

Dziewińska 22a
60-178 Poznań

Barbara Steinborn

Neurolog dziecięcy
Specjalistyczny Zespół Opieki Zdrowotnej nad Matką i Dzieckiem w Poznnaiu Szpital Świętej Rodziny
ulica Jarochowskiego 19
60-235 Poznań