Neurolog Dziecięcy Poznań

- 20 lekarzy

lekarz Grażyna Milecka

Neurolog dziecięcy

liczba opinii: 28

NZOZ Centrum Medycyny Pracy
ulica Kórnicka 24
61-141 Poznań

Średnia ocen: 4,1/5
Witam
Na wizytę u tej pani musiałam czekać 3 miesiące. Pojechałam po dobrych opiniach innych pacjentów i z polecenia naszej rehabilitantki. Z wizyty nie jestem zadowolona. Pani doktor nie powiedziała nic innego niż nasz pediatra, przeciwnie kazała dziecku zrobić inne badania. Po wizycie miałam wrażenie że przyjechałam z jednym problemem a wyjechałam z pięcioma innymi. Dodam, że po wykonaniu badań zleconych przez doktor Milewską i konieczności ciągania dziecka do innych ...
Opinia dodana przez: Anonim

lekarz Grażyna Bugaj

Neurolog dziecięcy

liczba opinii: 16

Gabinet

Poznań

Średnia ocen: 3,6/5
Mój syn ma epi,porażenie,i wodogłowie.Przez 9 lat chodziliśmy do innego neurologa i nie dowiedzieliśmy się tyle co po jednej wizycie u dr Bugaj.Od razu zaleciła badania:rezonans,eeg,krew,mocz u siebie na oddziale.Dowiedzieliśmy się tylu nowych rzeczy po trzech dniach w szpitalu.Podejście ma jak dobre,potrafi pożartować z dzieckiem,dużo pyta i według nas rzetelnie odpowiada na pytania.Humory ma jak każdy człowiek a po 10h pracy na oddziale może mieć i złe dni.Moja opinia to ...
Opinia dodana przez: Sylwia

dr n. med. Andrzej Kluczyński

Neurolog dziecięcy, USG

liczba opinii: 12

Gabinet
Grunwaldzka 50 lok. 21
Poznań

Średnia ocen: 4,5/5
Najlepszego neurologa nie spotkałam bardzo miły i pomocny. W każdej sprawie związanej z chorobą mojego syna pomaga nie ważne która godzina. Oddzwania.☺️ Polecam.
Opinia dodana przez: Kinga

dr n. med. Barbara Steinborn

Neurolog dziecięcy

liczba opinii: 11

Specjalistyczny Zespół Opieki Zdrowotnej nad Matką i Dzieckiem w Poznnaiu Szpital Świętej Rodziny
ulica Jarochowskiego 19
60-235 Poznań

Średnia ocen: 4,3/5
Dziwię sie tak dobrym opiniom. Prof. Steinborn może i jest wybitnym specjalistą, ale nie mam dobrych doświadczeń. W szpitalu lekarka była oschła, wręcz nieprzyjemna, brak jej taktu i wyrozumiałości w stosunku do martwiącego się pobytem w szpitalu i chorobą młodego pacjenta i jego rodziców. Do tego dodała kilka nieprzyjemnych uwag.
Opinia dodana przez: Natalia

dr n. med. Anna Winczewska-Wiktor

Neurolog, Neurolog dziecięcy

liczba opinii: 5

Gabinet
ul. Marcelińska 62 B/5
60-354 Poznań

Średnia ocen: 4,0/5
Bardzo kompetentny lekarz neurolog, specjalista w zakresie epilepsji,ogromnie zaangażowana i wnikliwa. Wysłuchała problemu,nie zbagatelizowała naszych uwag i tam gdzie inni uznali sprawę za zakończoną a chorobę za zdiagnozowaną pani doktor wyznaczyła cele i zaczęła działać. Dzisiaj mamy pełna diagnozę zadziwiająca dla innych lekarzy. Polecam szczególnie w trudnych przypadkach, nieoczywistych diagnozach gdzie inni rozkładają ręce.
Opinia dodana przez: W.Maria

lekarz Grażyna Przybylska

Neurolog dziecięcy

liczba opinii: 5

Przychodnia Medycyny Wieku Rozwojowego
Sporna 16
61-709 Poznań

Średnia ocen: 2,0/5
Nie wiem, skąd takie opinie, ale w moim odczuciu zupełnie niezrozumiałe. W moim przypadku Pani Doktor bardzo miło nas przyjęła, udzieliła wyczerpujących informacji na temat schorzenia i zaleciła szereg badań. Nie mam nic do zarzucenia i spokojnie mogę polecić. aaa....wizyta oczywiście w ramach NFZ
Opinia dodana przez: Urszula

lekarz Marek Pietrzak

Neurolog dziecięcy, Neurolog

liczba opinii: 3

Gabinet
Sadowa 19
61-657 Poznań

Średnia ocen: 5,0/5
Bardzo przyjazny, poświęcający czas i rzeczowy lekarz.
Kompetentny i spokojny. Nie wprowadza niepotrzebnych emocji tylko bardzo spokojnie i z humorem tłumaczy. Godny polecenia!
Opinia dodana przez: Edyta

Centrum Tomatis

Logopeda dziecięcy, Neurolog dziecięcy

  (+2 więcej)
liczba opinii: 3

Centrum Tomatisa
os. Piastowskie 36/1
61-151 Poznań

Średnia ocen: 4,9/5
Za kompleksową diagnozę zapłaciłem 130 zł, a za kolejne wizyty 60 zł. Ostatnia wizyta diagnostyczne - podsumowująca była bezpłatna. Efekty leczenia Marysi to zmiany na lepsze w zachowaniu, nie jest wybuchowa i nie złości się, nie krzyczy jak dawniej. Mówi zadaniami i chce mówić. Miała problem z opóźnionym rozwojem mowy, brała Notropil. Po mało skutecznym leczeniu do Tomatisa skierowała nas dr Zielińska z Kliniki Neurologii Dzieci i Młodzieży z Przybyszewskiego. ...
Opinia dodana przez: Anonim

Barbara Gurda

Neurolog dziecięcy

liczba opinii: 3

Gabinety Słoneczna
Słoneczna 10 a
60-286 Poznań

Średnia ocen: 4,9/5
Bardzo pozytywnie oceniam p. doktor. Moje dziecko miało bardzo częste bóle głowy. Myśleliśmy, że może od wzroku - taką diagnozę postawiła pierwsza lekarka. Po zrobieniu okularów nic się nie zmieniło. Dopiero p. Gurda odkryła, że dziecko powinno nosić gorset korekcyjny. Dzięki niemu moje dziecko już się nie męczy. Bardzo dobra lekarka, szeroko patrząca na chorobę, a nie próbująca wróżyć czy opierać się na utartych przekonaniach.
Opinia dodana przez: Anonim

dr Ewa Beutler

Neurolog dziecięcy

liczba opinii: 3

Specjalistyczny Gabinet Lekarski- Neurolog Dziecięcy
Os.Lecha 120 Poznań
Nowe Miasto, Poznań

Średnia ocen: 4,8/5
W tydzień Pani doktor po badaniach postawiła trafną diagnozę, czego nie dokonał neurolog z poradni dziecięcej przez rok.
Opinia dodana przez: Anonim

Neurolodzy dziecięcy w PoznaniuStrefa lekarza Zaloguj się Zarejestruj się
display statdisplay stat