Neurolog Dziecięcy Poznań

- 20 lekarzy

lekarz Marek Pietrzak

Neurolog dziecięcy, Neurolog

liczba opinii: 3

Gabinet
Sadowa 19
61-657 Poznań

Średnia ocen: 5,0/5
Bardzo przyjazny, poświęcający czas i rzeczowy lekarz.
Kompetentny i spokojny. Nie wprowadza niepotrzebnych emocji tylko bardzo spokojnie i z humorem tłumaczy. Godny polecenia!
Opinia dodana przez: Edyta

lekarz Karolina Kupczyk

Neurolog dziecięcy, Neurolog

liczba opinii: 1

Specjalistyczna Praktyka Lekarska Karolina Kupczyk
Lodowa 22
60-225 Poznań

Średnia ocen: 5,0/5
Bardzo dobry specjalista w swojej dziedzinie. Miła aparycja i wysoka kultura osobista sprawiają, że jest godnym polecenia lekarzem.
Opinia dodana przez: Magdalena

lekarz Mariola Zielińska

Pediatra, Neurolog dziecięcy

  (+1 więcej)
liczba opinii: 1

+1 więcej

Gabinet
ul. Morawska 15 A
61-615 Poznań

Średnia ocen: 5,0/5
Bardzo dziekuje pani doktor za profesjonalną opiekę w czasie mojego pobytu w szpitalu. Polecam z calego serca.
Opinia dodana przez: Marcela

Gabinety Słoneczna
Słoneczna 10 a
60-286 Poznań

Średnia ocen: 4,9/5
Bardzo pozytywnie oceniam p. doktor. Moje dziecko miało bardzo częste bóle głowy. Myśleliśmy, że może od wzroku - taką diagnozę postawiła pierwsza lekarka. Po zrobieniu okularów nic się nie zmieniło. Dopiero p. Gurda odkryła, że dziecko powinno nosić gorset korekcyjny. Dzięki niemu moje dziecko już się nie męczy. Bardzo dobra lekarka, szeroko patrząca na chorobę, a nie próbująca wróżyć czy opierać się na utartych przekonaniach.
Opinia dodana przez: Anonim

Centrum Tomatis

Psychoterapeuta, Psycholog

  (+2 więcej)
liczba opinii: 3

Centrum Tomatisa
os. Piastowskie 36/1
61-151 Poznań

Średnia ocen: 4,9/5
Za kompleksową diagnozę zapłaciłem 130 zł, a za kolejne wizyty 60 zł. Ostatnia wizyta diagnostyczne - podsumowująca była bezpłatna. Efekty leczenia Marysi to zmiany na lepsze w zachowaniu, nie jest wybuchowa i nie złości się, nie krzyczy jak dawniej. Mówi zadaniami i chce mówić. Miała problem z opóźnionym rozwojem mowy, brała Notropil. Po mało skutecznym leczeniu do Tomatisa skierowała nas dr Zielińska z Kliniki Neurologii Dzieci i Młodzieży z Przybyszewskiego. ...
Opinia dodana przez: Anonim
+1 więcej

Specjalistyczny Gabinet Lekarski- Neurolog Dziecięcy
Os.Lecha 120 Poznań
Nowe Miasto, Poznań

Średnia ocen: 4,8/5
W tydzień Pani doktor po badaniach postawiła trafną diagnozę, czego nie dokonał neurolog z poradni dziecięcej przez rok.
Opinia dodana przez: Anonim
+1 więcej

Gabinet
Grunwaldzka 50 lok. 21
Poznań

Średnia ocen: 4,5/5
zachorowałam gdy miałam 9 lat . od początku leczyłam się u doktora Kluczyńskiego . nie znam drugiego takiego lekarza który w indywidualny sposób podchodzi do pacjenta , mi pomógł bardzo mogę funkcjonować normalnie i to bez brania leków , bałam się ze będę miała zakazane robienia tego co moi rówieśnicy , było jednak zupełnie inaczej kocham sport i mogłam spokojnie go uprawiać . . teraz mam 21 lat i wiem ...
Opinia dodana przez: anonim

Specjalistyczny Zespół Opieki Zdrowotnej nad Matką i Dzieckiem w Poznnaiu Szpital Świętej Rodziny
ulica Jarochowskiego 19
60-235 Poznań

Średnia ocen: 4,3/5
Dziwię sie tak dobrym opiniom. Prof. Steinborn może i jest wybitnym specjalistą, ale nie mam dobrych doświadczeń. W szpitalu lekarka była oschła, wręcz nieprzyjemna, brak jej taktu i wyrozumiałości w stosunku do martwiącego się pobytem w szpitalu i chorobą młodego pacjenta i jego rodziców. Do tego dodała kilka nieprzyjemnych uwag.
Opinia dodana przez: Natalia
+1 więcej

NZOZ Centrum Medycyny Pracy
ulica Kórnicka 24
61-141 Poznań

Średnia ocen: 4,1/5
Witam
Na wizytę u tej pani musiałam czekać 3 miesiące. Pojechałam po dobrych opiniach innych pacjentów i z polecenia naszej rehabilitantki. Z wizyty nie jestem zadowolona. Pani doktor nie powiedziała nic innego niż nasz pediatra, przeciwnie kazała dziecku zrobić inne badania. Po wizycie miałam wrażenie że przyjechałam z jednym problemem a wyjechałam z pięcioma innymi. Dodam, że po wykonaniu badań zleconych przez doktor Milewską i konieczności ciągania dziecka do innych ...
Opinia dodana przez: Anonim

Gabinet
ul. Marcelińska 62 B/5
60-354 Poznań

Średnia ocen: 4,0/5
Bardzo kompetentny lekarz neurolog, specjalista w zakresie epilepsji,ogromnie zaangażowana i wnikliwa. Wysłuchała problemu,nie zbagatelizowała naszych uwag i tam gdzie inni uznali sprawę za zakończoną a chorobę za zdiagnozowaną pani doktor wyznaczyła cele i zaczęła działać. Dzisiaj mamy pełna diagnozę zadziwiająca dla innych lekarzy. Polecam szczególnie w trudnych przypadkach, nieoczywistych diagnozach gdzie inni rozkładają ręce.
Opinia dodana przez: W.Maria

Neurolodzy dziecięcy w PoznaniuCopyright ©2019 RankingLekarzy.pl

Strefa lekarza Zaloguj się Zarejestruj się
display statdisplay stat