lekarz Aleksandra Lisowiec-Zuska

Neurolog

Profesjonalne podejście do pacjenta zrozumiałe wytłumaczenie choroby jak i dalszego leczenia polecam

Gdybym mogła to bym dodała jeszcze ze 100 gwiazdek. Zdecydowanie jest za mało tak profesjonalnych lekarzy jak Pani doktor. Poświęca czas pacjentowi, odpowiada na wszystkie pytania, zleca badania.W całym moim życiu nie spotkałam tak zaangażowanego i pogodnego lekarza.

Super lekarz poświęci tyle czasu pacjentowi tłumacząc dokładnie chorobę i dobiera odpowiednie lekarstwa

Ciepła,empatyczna,wrażliwa na pacjenta lekarka!Uratowała życie mojemu synowi.Chodziliśmy po różnych lekarzach bo syna bolała głowa a wszędzie mówiono nam że to stres,nerwy itp.Pani Doktor zbadała go i natychmiast skierowała nas na rezonans z podejrzeniem guza mózgu.Już jesteśmy po operacji,syn czuje się dobrze.Przez cały czas byliśmy w kontakcie telefonicznym z Panią Doktor.Okazała się naszym Aniołem

Świetna Pani doktor . Konsekwentna w diagnostyce . Mimo że jestem osobą młodą nie wystawiła mnie za drzwi . Czuję ze zaopiekowała się mną w 100% Pomimo to ze po kilku latach jeszcze nie zdiagnozowała mojej choroby . Jest cierpliwa i nie odpuszcza . Robimy wszystkie badania i czuję ze jestesmy na dobrej drodze i rozpoczniemy leczenie. Poza tym bardzo ciepła i serdeczna.

Do Pani Doktor chodzę systematycznie od dwóch lat i nie zamienię jej na żadnego innego lekarza,zawsze przyjmuje mnie z uśmiechem i tym swoim ciepłym spojrzeniem,mogę z nią o wszystkim porozmawiać.zawsze cierpliwie wysłucha,mimo że ma tak dużo pacjentów pod gabinetem.Pani Doktor zawsze dokładnie bada i zleca potrzebne badania.To jest moja Pani Doktor.

Wspaniała lekarka i cudowny człowiek!Zawsze miła,uśmiechnięta,poświęca pacjentowi dużo uwagi i czasu,dokładnie tłumaczy na czym polega mój poblem.To szczęście że trafiłam na taką Panią Doktor!Gorąco polecam!!!