Filtruj terminy

Pediatra, Neurolog dziecięcy

Gabinet pediatrii i neurologii dziecięcej lek. Małgorzata Sobierajewicz
Władysława Jagiełły 48
64-100 Leszno

Jestem zdecydowanie na TAK, to Pani doktor zawdzięczam to kim jestem teraz :) Zachorowałam gdy miałam 7 lat, dziś jestem już dorosła(ciągle pod obserwacją innego lekarza-ale od 10 lat nie miałam napadu), jestem pracownikiem socjalnym. To Pani doktor powtarzała że mimo choroby mam normalnie żyć,ale ostrożnie ;) to ona tłumaczyła moim rodzicom jak mają się zachowywać i dawała nadzieję. Pilnowała terminów badań kontrolnych, chętnie też wypisywała skierowania na badania kontrolne ...

lekarz Aleksandra Lisowiec-Zuska

Neurolog

Leszczyńskie Centrum Medyczne "VENTRICULUS" Sp. z o.o.
Słowiańska 41
64-100 Leszno

Gdybym mogła to bym dodała jeszcze ze 100 gwiazdek. Zdecydowanie jest za mało tak profesjonalnych lekarzy jak Pani doktor. Poświęca czas pacjentowi, odpowiada na wszystkie pytania, zleca badania.W całym moim życiu nie spotkałam tak zaangażowanego i pogodnego lekarza.
Opinia dodana przez: Joanna Jaroszewska

lekarz Magdalena Sudolska

prywatny
64-100 Leszno

polecam wszystkim panią doktor,wspaniała i skromna,bardzo uprzejma,nie omija pacjentów!!!!

lekarz Krzysztof Szulc

Specjalistyczny Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej FIDES
Jana III Sobieskiego 1
64-100 Leszno

bardzo dziękuję za profesjonalizm..... i za Profesora z Poznania również. Pozdrawiam
Opinia dodana przez: Lidia

lekarz Danuta Pawelczyk

64-100 Leszno

Poznałem Panią doktor podczas pobytu w szpitalu.Pełna empatia uśmiechu w stosunku do pacjenta wysłucha i tłumaczy schorzenie i jak dalej postępować w dalszym leczeniu Polecam z całego serca!!!

lekarz Danuta Wesołek

Pediatra, Neurolog dziecięcy

ul. Artyleryjska 8 A
64-100 Leszno

Byłam z synem, super polecam ,czekamy na następna wizyte i to na NFZ,przyjęci zostaliśmy tak jak byśmy byli prywatnie.
Opinia dodana przez: edyta

lekarz Maria Motyka

Prywatna praktyka lekarska
Czajkowskiego4,Święciechowska1
64-100 Leszno

Nie polecam nikomu mieć takiej doktor prowadzącej ma pacjentów gdzieś chyba że po znajomości bardzo arogancka traktująca człowieka jak był by nikim
Opinia dodana przez: Anna
Omijać szerokim łukiem Panią neurolog Brol. Olewa pacjentów. Zbagatelizowała moje objawy i wyszedłem bez niczego z gabinetu. Teraz okazało się, że objawy były spowodowane rakiem
Opinia dodana przez: Dariusz

dr hab. n. med. Piotr Kowal

Neurolog

Leszczyńskie Centrum Medyczne "VENTRICULUS" Sp. z o.o.
Słowiańska 41
64-100 Leszno

Pan profesor jest bardzo miły, ale kompletnie nie potrafi zaangażować się w problem pacjenta. Przyszłam do niego z silnym bólem odcinka lędźwiowego, co po rezonansie magnetycznym okazało się wypukliną (a nie przepukliną, jak twierdził pan profesor). Skierował mnie na konsultację do neurochirurga dotyczącą kwalifikacji do zabiegu. Po tym, jak neurochirurg stwierdził, że zabieg nie jest konieczny, pan profesor stwierdził, że w takim razie nie może nic zrobić i mam wrócić, ...
Opinia dodana przez: Katarzyna

lekarz Elwira Kasprzak

64-100 Leszno

Lekarz ktory wogle nie zna sie na leczeniu nie potrafi rozroznic zabozen spowodowanych zapaleniem mozgu od choroby psychicznej podam przykla do tej pani pseldo lekrki zglosil sie pacjent ktory skarzyl sie na silne bole glowy ktore wywolywaly u tego pacjena silne zabuzenia wzroku do tego stopnia ze mial problemy z widzeniem i silne zaburzenia sluchu w tendencji takiej ze sluch mu zanikal do tego stopnia ze mial proble z porozumiewaniem ...
Opinia dodana przez: janusz

lekarz Ryszard Siwicki