Neurolog Leszno

Leszczyńskie Centrum Medyczne "VENTRICULUS" Sp. z o.o.
Słowiańska 41
64-100 Leszno

Ciepła,empatyczna,wrażliwa na pacjenta lekarka!Uratowała życie mojemu synowi.Chodziliśmy po różnych lekarzach bo syna bolała głowa a wszędzie mówiono nam że to stres,nerwy itp.Pani Doktor zbadała go i natychmiast skierowała nas na rezonans z podejrzeniem guza mózgu.Już jesteśmy po operacji,syn czuje się dobrze.Przez cały czas byliśmy w kontakcie telefonicznym z Panią Doktor.Okazała się naszym Aniołem

Opinia dodana przez: Anita

prywatny

64-100 Leszno

polecam wszystkim panią doktor,wspaniała i skromna,bardzo uprzejma,nie omija pacjentów!!!!

Poradnia dietetyczna "DIETOTEKA"
Władysława Jagiełły 52 (osiedle Gronowo)
64-100 Gronowo, Leszno

Jestem zdecydowanie na TAK, to Pani doktor zawdzięczam to kim jestem teraz :) Zachorowałam gdy miałam 7 lat, dziś jestem już dorosła(ciągle pod obserwacją innego lekarza-ale od 10 lat nie miałam napadu), jestem pracownikiem socjalnym. To Pani doktor powtarzała że mimo choroby mam normalnie żyć,ale ostrożnie ;) to ona tłumaczyła moim rodzicom jak mają się zachowywać i dawała nadzieję. Pilnowała terminów badań kontrolnych, chętnie też wypisywała skierowania na badania kontrolne twierdząc że dzięki temu ma lepszą kontrolę. Jak najbardziej polecam!

Specjalistyczny Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej FIDES
Jana III Sobieskiego 1
64-100 Leszno

bardzo dziękuję za profesjonalizm..... i za Profesora z Poznania również.

Pozdrawiam

bardzo dziękuję za profesjonalizm..... i za Profesora z Poznania również.

Pozdrawiam

Opinia dodana przez: Lidia

lekarz Danuta Wesołek

Pediatra, Neurolog dziecięcy

ul. Artyleryjska 8 A
64-100 Leszno

Byłam z synem, super polecam ,czekamy na następna wizyte i to na NFZ,przyjęci zostaliśmy tak jak byśmy byli prywatnie.

Opinia dodana przez: edyta

Prywatna praktyka lekarska
Czajkowskiego4,Święciechowska1
64-100 Leszno

Bardzo miła ,serdeczna i kompetentna Pani doktor postawiła trafną diagnozę jestem bardzo zadowolony, mój stan zdrowia się nie pogarsza nawet się poprawił. Mam przepisane, odpowiednie lekarstwa .Polecam każdemu kto szuka konkretnego lekarza Neurologa.

Opinia dodana przez: Ryszard Nowicki

Leszczyńskie Centrum Medyczne "VENTRICULUS" Sp. z o.o.
Słowiańska 41
64-100 Leszno

Czekałem kilka miesięcy na wizytę i niestety trafiłem na pana profesora. Wizyta była jednym wielkim nieporozumieniem. O każdy szczegół związany z moją chorobą musiałem dowiadywać się sam bo pan profesor najchętniej skończyłby wizytę po 2 minutach nie udzielając żadnych informacji. Nie kwestionuję jego wiedzy bo w końcu nie zostaje się profesorem na kury lub masło ale wiem że nigdy do niego nie pójdę ani też nikomu nie polecę tego lekarza. Od pół roku jestem na zastrzykach i mam coraz większy problem z chodzeniem i nadal jestem w punkcie wyjścia. Może gdyby iść prywatnie? Pewnie tak ale z całą pewnością do kogoś innego.

Opinia dodana przez: Marcin

ul. Jana Kiepury 8
64-100 Leszno

Lekarz ktory wogle nie zna sie na leczeniu nie potrafi rozroznic zabozen spowodowanych zapaleniem mozgu od choroby psychicznej podam przykla do tej pani pseldo lekrki zglosil sie pacjent ktory skarzyl sie na silne bole glowy ktore wywolywaly u tego pacjena silne zabuzenia wzroku do tego stopnia ze mial problemy z widzeniem i silne zaburzenia sluchu w tendencji takiej ze sluch mu zanikal do tego stopnia ze mial proble z porozumiewaniem sie z innymi i zabuzenia rownowagi przy wstawaniu kanapy lub krzesla a ta pani pseldo lekarz powidziala ze te schorzenia sa wywolane choroba psychiczna nie wykonujac mu zadnych szczegulowych badan np pod katem stanow zapalnych ludzie jak chcecie zyc to nie leczcie sie u tej pani pseldo lekarz bk jesli chodzi wiedze medyczna to ta pani jest totalnym dnem ktora tylko twierdzi ze umie leczycz a wrzeczywistosci nie dosc ze nic nie umie to jeszcze nie ma podejscia do pacjenta

Opinia dodana przez: janusz

Leszczyńska Przychodnia Lekarska