dr Barbara Janda

Bardzo kompetentna Pani doktor -chodzę od lat i nie zamieniłabym na żadną inną-bardzo dobra i w kwestii prowadzenia ciąż i leczenia-polecam :)

Bardzo miła pani doktor, konkretna pod każdym względem, już cztery razy miałam robione zabiegi w szpitalu przez panią doktor z pozytywnymi rezultatami.Polecam!!!!!!!

Bardzo miła i kompetentna mimo iż nie chodziłam do Pani Dr to ona jako jedyna interesowała się mną, gdy leżałam na patologi ciąży.Polecam.

Miła pani doktor ale niestety nie jest to jedyne czego od lekarza oczekuję. Bagatelizuje sprawy, które najwyraźniej sama uważa za nieistotne. Ponieważ była moim pierwszym ginekologiem i korzystałam z jej usług przez lata podczas przypadkowej wizyty u innej lekarza okazało się, że mam nieleczoną nadżerkę - będąc młodą dziewczyną usłyszałam od pani doktor, że to nic ważnego, że "to" się czasem ma i że nic nie trzeba z tym zrobić (wiem już teraz, że to kwestia sporna między lekarzami, ale czuję się wprowadzona w błąd) - po latach poskutkowało to zabiegiem, który nie byłby koniczny gdyby w porę zareagowała. Podsumowując: do wypisania recepty polecam, do kontrolowania swojego zdrowia nie.

BARDZO SYMPATYCZNA LEKARKA! WIZYTY SA BEZSTRESOWE,ODPOWIADA NA KAŻDE PYTANIA BY ROZWIAĆ WĄTPLIWOŚCI! JA JESTEM BARDZO ZADOWOLONA Z WIZYT U TEJ PANI, Z CZYSTYM SUMIENIEM MOGĘ POLECIĆ JAKO ŚWIETNEGO LEKARZA.

Wciąż poszukujesz "Ginekolog położnik Szczecinek"?

dr
Tomasz Żyłka

Matusewicz 15
78-400 Szczecinek
Centrum Okulistyki i Chirurgii Oka Podimed Sp. z o.o.
ulica Kościuszki 38-38 B

Marek Ogrodziński

Pomorski Ośrodek Diagnostyki Medycznej "PODIMED" Sp z.o.o.
ulica Limanowskiego 13 A

Ryszard Stasiak