dr n. med. Barbara Nestorowicz

witam i ostrzegam przed Barbarą Nestorowicz. Ukrywane lekceważenie i niechęć do pacjentki. Merytorycznie po prostu kiepściutko - kiedy powtórzyłam jej diagnozę dwóm innym lekarzom, kręcili głową ze zdumieniem. Po prostu kompletne nieporozumienie. Odniosłam wrażenie, że maskuje i hamuje znudzenie, rutynę oraz brak kompetencji. Jestem po trzech poronieniach i powinnam chyba być prowadzona w ostrożny i merytorycznie uzasadniony sposób a tutaj taki zonk

Jestem juz po porodzie Zaszłam w ciąże po in vitro wiec wybór lekarza był dla mnie szczególny. Apsolutnie niczego złego nie mogę powiedzieć na temat Pani doktor. Dzieki jej tak naprawde mam sojego ukochanego Synka. Polecam ja innym Panią z brzuszkami :-)

Super jako prowadzący zagrożone ciąże. Nie w przypakdu innych schorzeń nie związanych z ciążami. Pani Doktor oceniana jako oschła, dla mnie zawsze miła i uprzejma a potrafię naginać jej uprzejmość! Może czasami za mało tłumaczy, ale jak się poprosi tłumaczy zawsze. Ja z dwiema zagrożonymi ciążami - obie zakończone sukcesem;) Ma wiedzę w kwestii ciąż zagrożonych. Gorzej w innych kwestiach ginekologicznych.

Wspaniały lekarz i człowiek.Czułam sie bardzo dobrze podczas badania i wywiadu. Bez stresu. Wyjasniono mi wszystko, co mi jest, skad i co mnie czeka.

Bardzo kompetentna i rzeczowa,serdeczna i miła,znalazła przyczynę naszych niepowodzeń ciążowych.Prowadzi mnie od początku - teraz szczęśliwi czekamy na syna!

PRYWATNI PRAWIE WSZYSTKO BYŁO OK. JAK POSZŁAM PAŃSTWOWO TO NIESTETY JUŻ NIE. NAGLE ZAPOMNIAŁA CO MÓWIŁA I CO OBIECYWAŁA WSZEŚNIEJ NA PRYWATNYCH WIZYTACH

Super lekarz. O dużej wiedzy, doświadczeniu i rewelacyjnym podejściu do pacjenta

Lekarza nie polecam. Źle interpretuje wyniki. Mimo iż posiada u siebie USG, do monitorowania cyklu wysyła do szpitala na Unię, a w weekend trzeba szukać we własnym zakresie. Brak postępów w leczeniu.