lekarz Barbara Olenderczyk

Wspaniała osoba, miła, ciepła, uprzejmą, jedyny lekarz do którego idzie się z przyjemnością. Ma cudowne podejście do dzieci. Polecam całym sercem.

Dziś mam 43 lata .Pani Basia leczyła mnie od dziecka gdzie zmagałem się z chorobami płuc i astmą, a potem zmieniłem miejsce zamieszkania, ale chyba trzeba odnowić kontakt. Pozdrawiam Pani Basiu Albert z plamką w oku.

Miła i uprzejma do momentu gdy rodzić ma inne podejście do tematu niż pani doktor w tym momencie staje się niemiła i bezczelna do granic możliwości. Wiedzę zakończyła przed 20 laty. Nie trafne diagnozy. Wlewa w dzieci hektolitry stropów. Po 4 wizycie i 4 krotnej antybiotykoterapi i zwroceniu uwagi z oburzeniem podjęła decyzję o zastrzkach. Na wizycie u innej p. Doktor i pokazaniu karty leczenia SZOK syropy i antybiotyki nie odpowiadały tej chorobie. Leczenie trwało 3 miesiące. Dziecko u Pani dr Pauliny Legackiej za 4- 6 dni wyzdrowialo.

Miła i uprzejma do momentu gdy rodzić ma inne podejście do tematu niż pani doktor w tym momencie staje się niemiła i bezczelna do granic możliwości. To że lekarz otrzymuje dyplom nie oznacza że zakończył swoją naukę i staje się najmądrzejszy na świecie wręcz przeciwnie otrzymanie dyplomu nakłada obowiązek szkolenia i poszerzania wiedzy bo przez 20 lat wiedza i podejście idzie do przodu a niektórzy lekarze nie.

Wszystkie 3 córki leczyłam u Pani Doktor. Nigdy nie brały antybiotyku, zawsze celna diagnoza. Wspaniała osoba, super podejście do dzieci. Żałuje że juz nie mogę chodzić ale wyprowadziłam sie z Łochowa. Poleca z czystym sercem!!

z czystym sercem!!

Jedyny pediatra jakiemu ufam!!! Z całą pewnością mogę polecić każdemu tą Panią Doktor.

Wspaniała pani doktor można jej zaufać.Kiedy moja Lenka jest chora bez zastanowienia wybieram wizytę właśnie u niej.