lekarz Barbara Żebrowska

2,2
2,2
2,5
2,1

Kiedyś leczyła dobrze. Teraz chyba pieniądz i funkcja uderzyła do głowy. Że skierowaniem do szpitala radzę uciekać na Olsztyn. Bo w naszym szpitalu Pani dr dzieci nie leczy. Pani dr robi z dzieci króliki doświadczalne.

Wszystkich rodziców, których dziecko było leczone w zły sposób i Pani "doktor" dopuściła się rażących błędów w praktyce lekarskiej zapraszam proszę o kontakt dbuk@poczta.fm

szkoda pisać !! nie fachowe podejście do dziecka w pierwszym kontakcie nadufana niemiła...nie polecam ze skierowaniem do Olsztyna uciekajcie!!!

Parodia lekarza samouwielbienie z wyksztalcenia ordynator, szczerze nie polecam chyba ze chcesz aby twoje dziecko mialo wiecej problemow niz ma

Nie polecam przeszłam piekło nieeee polecam uciekaj ze skierowaniem do Olsztyna w Szczytnie na oddziale dziecięcym nie lecza wyszłam z dzieckiem zekomo zdrowym a na drugi dzień już byłam u lekarza masakra

Szanowna pani doktor jest moze i milusia i nawet udaje sie jej blysnac wiedza,ale prywatnie, w szpitalu to opryskliwe babsko,rodzicow traktuje jak debili. Nie chciala udzielic zadnej informacji, nadeta,szkoda pisac. Nie polecam jej nikomu,bo lekarz,ktory potrafi leczyc tylko prywanie to dla mnie nie lekarz.

Gówno nie lekarz, na niczym się nie zna, nie wiem po co to babsko szanowna Dr. Żebrowska pracuje w szpitalu doprowadza tylko do stanów krytycznych dzieci. Około 2 lat temu o mało niee uśmierciła mi siostry leczyła ją na zapalenie płuc którego nie miała, i miała wgl ją w dupie za przeproszeniem. Dziecko pierwszą dobę spędziło dobrze zaś drugą się dusiło i nie mogło oddychać i miało fioletowe nóżki-"Ale to dobrze że ona się dusi i tak musi być" Całkowita wyjebka. o 3 w nocy trafiła z zagrożeniem życia do Szpitala w Olsztynie gdzie odlatywała już w karetce. Miała w tedy z 5 miesięcy. Zaś od 4 dni byłam świadkiem traktowania w szpitalu dziecka 2 miesięcznego-masakra. Jeszcze gorsza wyjebka kolejne dziecko leczenie na zapalenie płuc którego nie było nawet objawów. Odzywki do rodziców też jakaś paranoja totalna (straszenie mopsem, gopsem że już w żadnym szpitalu nie przyjmą dziecka). Heheh i tylko Pani Żebrowska podaje ciągle każdemu na oddziale te same leki, wszystkich leczy na zapalenie płuc, nawet wymyśliła czopki na rozszerzenie płuc. Pani doktor chyba nie wyrosła z dzieciństwa bo to nie jest zabawa w lekarza, tylko praca i ratowanie życia dzieciom a nie wysyłanie ich do domów pogrzebowych. Więc albo się przyłoży do swojej pracy albo niech idzie trupy do umieralni leczyć. I nie zaszkodziłoby jakby była bardziej sympatyczna. I ja tego tak nie zostawię bo ktoś tak tępy nie może być ordynatorem....

Masakra nie miła babka opryskliwa nieuprzejma mój synek był w szpitalu strasznie płakał ma 1,5 roku a ona sie na niego wydzierała okropna nigdy nie chce jej juz zobaczyc nie pomogla wcale nic a nic szkoda gadac

dobry lekarz jak dziecko jest delikatnie chore, Mała miała gorączkę od kilku dni 39,8 przy podawanym Nurofenie, b. wysoki CRP a Pani każe dalej czekać i nie przepisuje antybiotyku, dziecko już mi słaniało na rękach trafiliśmy do Biskupca i dzięki Bogu bo nie miałambym już dziecka. Lekarze w szpitalu spytali się na co czekać na sepse???

dobry lekarz jak dziecko jest delikatnie chore,

Jestem zdecydowanie na nie,braki w wiedzy,oszczędzanie na badaniach.Po leczeniu przez panią doktor dwukrotnie wylądowaliśmy w szpitalu w Biskupcu i dzięki bogu bo nie wiem co by było.