lek. dent. Bartłomiej Dudojć

witam ,widzę ze jesteście zadowoleni jak i ja , ale mam pytanie czy ma ktoś z państwa do pana Bartka numer prywatny ponieważ potrzebuje się skontaktować w celu obejrzenia zęba bo złamał mi się z innych przyczyn i taka potrzeba naszła konsultacji z doktorem , czy w ogóle będzie możliwość zrobienia tego w sobotę mój numer kontaktowy 731011564 z góry dziękuje

Polecam.. Świetny specjalista...otwarty...godny zaufania. Uczciwy...po prostu warto oddać swoje ząbki w ręce tego dentysty.

Polecam..
Świetny specjalista...otwarty...godny zaufania.
Uczciwy...po prostu warto oddać swoje ząbki w ręce tego dentysty.

Punktualny, co bardzo mnie zaskoczyło na wstępie, dokładny i nie spieszy się z pracą. Wyszłam z gabinetu zadowolona z piękną plombą.

Byłam u doktora na usuwaniu kamienia. Jestem bardzo zadowolona, zęby oczyszczone bardzo dokładnie i bezboleśnie. Wcześniej robiłam ten zabieg w innych gabinetach i nigdy nie było to wykonane tak dobrze.

Z wizyty jestem zadowolona. Doktor ma wiedzę i umiejętności. Według mnie to dobry dentysta. Polecam wszystkim.

Wciąż poszukujesz "Stomatolog Lubsko"?

Pl.Wolności 16

Al.Wojska Polskiego 2G