lekarz Bartłomiej Krawczyk

Ortopeda

Cierpliwy, mający zawsze czas dla pacjenta. Nie przyjmuje byle odhaczyć wizytę tylko poświęca czas pacjentowi, wysłucha, przeprowadzi szczegółowy wywiad oraz wytłumaczy na czym choroba polega, jakie i dlaczego chce zastosować leczenie. Operował mi rękę "uwolnienie nerwu łokciowego" - wszystko przebiegło poprawnie. jestem zadowolona z przebiegu leczenia.

Zostałam odesłana od innego ortopedy do doktora Krawczyka ze względu na jego szeroki zakres wiedzy. Jestem bardzo pozytywnie zaskoczona miły, cierpliwy lekarz,a jak wiadomo to rzadkość w tej branży. Dokładnie wszystko mi wytłumaczył. Oby jak najwięcej takich lekarzy. Naprawdę polecam!

Naprawdę polecam!

Naprawdę godny polecenia lekarz który wreszcie wytłumaczył mi na czym polega moje schorzenie i jakie kroki zamierza podjąć aby zniwelować ból.

Jako rodowita mieszkanka Radomska, jestem szczęśliwa , że lekarz o tak szerokiej wiedzy i kompetencjach przyjeżdża do naszego miasta. Jakiś czas temu operował mojego męża, który doznał poważnego urazu ręki. Operacja była skomplikowana i wymagała wielkiej precyzji. Pan doktor to majstersztyk ortopedii. Uważam , że to lekarz nowej generacji o zupełnie nowym, przyjaznym podejściu do pacjenta. Gorąco polecam. Renata .

DZIĘKUJE . TYLE JESZCZE CHCIALAM DODAC DO WCZESNIEJSZEJ OPINI. POZDRAWIAM I ZYCZE POWODZENIA ELZBIETA K.

Wciąż poszukujesz "Ortopeda Radomsko"?

NZOZ Centrum Medyczne Jurajska, Medigap sp. z o.o.
ul. Brzezińska 6a
42-208 Częstochowa