Beata Czeremszyńska

1,7
1,6
1,6
1,4

Pani doktor nie powinna mieć kontaktu z pacjentami. Zachowanie, ton, podniesiony głos, irytacja odpowiedziami pacjenta, który jest śmiertelnie chory i potrzebuje wsparcia i zwykłej empatii lekarza.......wizyta była koszmarem. Na prośbę o możliwość przyspieszenia naświetlania pacjent usłyszał, że to nie Hary Potter z magiczną różdżką. Oberwało się też pani, która jest sekretarką u pani doktor. NIE POLECAM tego lekarza. Gdyby można było dać ocenę zero gwiazdek to tak bym dała.

Pani doktor nie robi dobrego wrażenia. Zero informacji dla pacjenta o ryzyku i benefitach. Jak powiedziałam, że nie chcę żyć 100 lat odpowiedziała, że są sposoby, żeby odejść szybciej. Intuicja mnie nie zawiodła. Uciekłam przerażona. Boże drogi- gdzie i u kogo się leczyć???

Koszmar !!!! ta pani zapomniała o etyce lekarskiej i kulturze, którą nie zdobędzie się wraz z tytułem dr. !!!! sekretarki fatalnie traktuje a o pacjentach nie wspomnę!!!

Omijać szerokim łukiem. Ocena 1/5 i tak jest wygórowana. Nie polecam..............................................................

To co tu przeczytałem potwierdziło to czego byłem świadkiem. Potraktowała mojego ojca jak śmiecia. Skarga złożona do dyrekcji szpitala. Radzę panować nad tym co Pani mówi!!!

Bardzo dobry specjalista. Rzetelna, uprzejma, kompetentna . Bardzo dużo poświęca swojego czasu dla chorych.POLECAM,

Witam, bardzo chciałabym przestrzec przed Panią doktor Czeremszyńską. Jeżeli chory znajduje się na początku leczenia (np. radioterapia) to proponuję od razu zmienić lekarza. To co ta Pani wyprawia spowodowało, że tata mój obecnie jest w stanie krytycznym. W najbliższy poniedziałek zostanie skierowany wniosek do sądu przeciwko Pani doktor za brak opieki nad pacjentem. Jej kompletna ignorancja dolegliwości zgłaszanych przez pacjenta, doprowadziła do skrajnego wyczerpania organizmu co zostało również potwierdzone przez dwóch niezależnych lekarzy ( w tym chirurgów). To przykre dlatego pisze ku przestrodze - to fakty w XXI wieku w ...

Witam,
bardzo chciałabym przestrzec przed Panią doktor Czeremszyńską. Jeżeli chory znajduje się na początku leczenia (np. radioterapia) to proponuję od razu zmienić lekarza. To co ta Pani wyprawia spowodowało, że tata mój obecnie jest w stanie krytycznym. W najbliższy poniedziałek zostanie skierowany wniosek do sądu przeciwko Pani doktor za brak opieki nad pacjentem. Jej kompletna ignorancja dolegliwości zgłaszanych przez pacjenta, doprowadziła do skrajnego wyczerpania organizmu co zostało również potwierdzone przez dwóch niezależnych lekarzy ( w tym chirurgów). To przykre dlatego pisze ku przestrodze - to fakty w XXI wieku w Szpitalu MSW w Olsztynie.

WSTRĘTNA, WREDNY BABSZTYL A NIE LEKARZ !! TYLKO TO MOGĘ POWIEDZIEĆ W RAMACH "PODZIĘKOWANIA"

WSTRĘTNA, WREDNY BABSZTYL A NIE LEKARZ !!
TYLKO TO MOGĘ POWIEDZIEĆ W RAMACH "PODZIĘKOWANIA"

Beata Czeremszyńska nie powinna pracować "w szpitalu przyjaznym pacjentowi". Jest wyjątkowo niemiłą osobą. Pacjenta traktuję jak "zło konieczne" i jest nie do przyjęcia...takie podejście powoduję, że pacjent traci wiarę i ma negatywny wpływ na psychikę, która w leczeniu choroby nowotworowej jest bardzo ważna. Nie interesuje się pacjentem. Nie zyczę nikomu, aby trafił do tej osoby.