Beata Ignasiak

Alergolog, Laryngolog

To jeden z najlepszych specjalistów u jakich byłam! Pani Doktor jest konkretnym i świetnym lekarzem, trafność diagnozy 100%

Bardzo dobry rzeczowy lekarz,miła,wszystko dokładnie tłumaczy ma czas na wysłuchanie i doradzenie pacjentowi,dokładnie diagnozuje i stara się przepisywać leki które skutkują a nie rujnują bardzo polecam tę lekarkę nie ma lepszej poświęca się całkowicie dla pacjentów od najmłodszych do najstarszych

Podam fakty, oceńcie sami. Na wizytę czekałam z córką pod gabinetem cztery godziny. Wizyta trwała trzy minuty. W tym czasie pani doktor zajrzała córce do ucha, nosa, gardła i osłuchała. Nie poinformowała mnie o wynikach badania. Powiedziała tylko, że zapozna się z kartoteką córki i pielęgniarka zadzwoni w najbliższy poniedziałek z propozycję leczenia. Minął miesiąc i nic. Oczywiście przed upływem tego miesiąca to ja zadzwoniłam zaniepokojona brakiem jakiejkolwiek informacji. Dowiedziałam się, że pani doktor dopisała na kartotece "jakie leki bierze na stałe?". O to samo pytała mnie na opisywanej wizycie i oczywiście odpowiedziałam. Nadal więc nic nie wiem. Następny termin mam na 18 maja, czyli miną kolejne miesiące. Czy to zachęca do kolejnej wizyty? Dodam jeszcze, że podczas wizyty pani doktor zachowywała się wobec nas niesympatycznie

Dziś udałem się z problemem z uchem - nie był to nagły przypadek, ale trzeba było zrobić to jak najszybciej. Pierwszy raz byłem taki zaskoczony wizytą. Pomimo tego, że do "roboty" było tylko płukanie ucha, pani doktor wytłumaczyła wszystko - co, dlaczego, po co - powiedziała, co robić dalej; nawet pokazała jaką trzeba kupić strzykawkę i wodę utlenioną :) Spędziłem w gabinecie 5 minut ale jestem bardzo bardzo pod wrażeniem. Polecam!

Pani doktor ma specyficzne podejście do pacjenta i nie znosi sprzeciwu,ale jest kompetentna,potrai pomóc i odpowiednio dobrać leki,raczej nie można z Nią dyskutować i państwowo trzeba odsiedzieć odpowiednią ilość godzin.

Wciąż poszukujesz "Alergolog Świętochłowice"?

ulica Plac Krakowski 8/1
41-800 Zabrze
Centrum Medyczne Św. Łukasza
ulica Zaciszańska 25a
42-200 Częstochowa
Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej "Przychodnia Lekarska Rejon Numer 1" Sp. z o.o.
ulica Katowicka 34
41-600 Świętochłowice