lekarz Beata Konieczna

Hematolog

zgadzam się z opiniami powyżej ja mam podobną bardzo pochlebną opinię o p.Dr Beacie Koniecznej i bardzo dziękuję za dobre wyniki leczenia mnie z poważaniem Wanda Mrowińska

z poważaniem
Wanda Mrowińska

dzień dobry pani Doktor przesyłam obiecany przepis na miodek z mniszka lekarskiego Mrowińska Wanda Potrzebne składniki: – 1000 główek kwiatu mniszka [około 1 kilograma kwiatów z zieloną koroną, bez łodygi] – 2 litry wody – 4-5 cytryn – 2 kilogramy cukru Oczyszczone kwiaty w sporym garnku zalewamy dwoma litrami wody, czekamy aż się zagotują i trzymamy bulgoczące 20 minut. Potem wywar odstawiamy na 24 godziny po 24 godz odcedzamy sok wyciskając również pozostały sok z kwiatów przez gazę dodajemy sok z cytryn i cukier i gotujemy jeszcze dwie lub trzy ...

dzień dobry pani Doktor
przesyłam obiecany przepis na miodek z mniszka lekarskiego
Mrowińska Wanda

Potrzebne składniki:

– 2 litry wody
– 4-5 cytryn
– 2 kilogramy cukru

po 24 godz odcedzamy sok wyciskając również pozostały sok z kwiatów przez gazę dodajemy sok z cytryn i cukier i gotujemy jeszcze dwie lub trzy godziny gotowy miodek jeszcze gorący wlewamy do słoików zakręcamy i ustawiamy do góry nogami do ostygnięcia
smacznego

Po prostu lekarz serdeczna,miła,z dobrym podejściem do pacjenta,bardzo dobra.

Po prostu lekarz serdeczna,miła,z dobrym podejściem do pacjenta,bardzo dobra.

jest bardzo mila i ma dobre podejscie do pacjeta

jest bardzo mila i ma dobre podejscie do pacjeta

PODZIĘKOWANIA Pani Dr. Beata Konieczna jest bardzo dobrym specjalistą, całym sercem zaangażowana w leczeniu pacjenta. Zawsze miała, serdeczna, cierpliwa i pomocna w stosunku do pacjenta, leczy mnie od kilku lat z dobrym skutkiem. Dzięki pani Doktor mogę cieszyć się życiem. Dziękuje - wdzięczna pacjentka Zdzisława Zimmer.

PODZIĘKOWANIA
Dziękuje - wdzięczna pacjentka Zdzisława Zimmer.

Wciąż poszukujesz "Hematolog Poznań"?

ul. Miodowa 26 A
60-591 Poznań