dr Beata Łaszcz

super dentysta ,przemiła, sympatyczna,z dobrym podejściem do osób bojących się dentysty ,dzięki niej odzyskałam uśmiech dziękuję bardzo pani doktor. wszystkim moim znajomym będę zawsze polecać ten gabinet .naprawdę warto .wdzięczna pacjentka

bardzo miła pani doktor zabiegi bezbolesne jak dla mnie to najlepszy stomatolog w bytowie polecam karzdemu.pacjent

Bardzo miła i fachowa Pani Doktor. Zdecydowanie Polecam, ponieważ wizyta u niej to prawdziwa przyjemność. Poza tym ma bardzo przystępne ceny. Zdecydowanie POLECAM!!!!

koszt zależny od rodzaju leczenia. Ta Pani uratowała mi zęba, którego poprzednich 3 dentystów chciało usunąć. Ceny chyba najtańsze w Bytowie. Profesjonalnie

Wciąż poszukujesz "Stomatolog Bytów"?

ul. Jana Kochanowskiego 3

Indywidualna Praktyka Lekarska