Bardzo dobra Pani psycholog polecam.Wie jak dotzreć do pacjenta. Stosuje dobre metody. Polecam

Bardzo dobra Pani psycholog polecam.Wie jak dotzreć do pacjenta.
Stosuje dobre metody. Polecam

cieszę się że przeszłam terapię u Pani Beaty Łonak, teraz dobrze radzę sobie w życiu, nie mam objawów nerwicowych. Pani Beata to osoba fachowa, życzliwa, uważnie słuchała wszystkiego co mówiłam

Chodzę do Pani Beaty już od dłuższego czasu. Robię spore postępy w terapii. Byłam już u wielu psychologów, ale Pani Beata naprawdę potrafi mi pomóc. Pozdrawiam i dziękuję. Marta

Pozdrawiam i dziękuję.
Marta

Jestem bardzo zadowolona z przebiegu psychoterapii. Moja Pani Psycholog jest ciepła i fachowo podchodzi do moich problemów, osoba kompetentna i doświadczona. Serdecznie polecam