mgr Beata Semrau

Psychiatra

Lekarz posiadający duże umiejętności, jednak kompletnie bez podejscia do pacjenta. Po ostatniej wizycie wyszłam bardziej znerwicowana niż weszłam, w dodatku z płaczem. Jesli chodzi o zachowanie to kompletny brak wsparcia, wręcz przeciwnie- unosi się, krzyczy. Nie polecam tego lekarza nikomu kto chce wyjść z depresji i wyleczyć nerwicę. Z takim podejściem lekarza nie da się wyleczyć, choroba tylko się pogłębi.

Wspaniały lekarz i dusza człowiek.Wysłucha,doradzi,pomoże-polecam!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Pani dr Beata Semrau to nie tylko doskonały specjalista w dziedzinie psychiatrii ale również człowiek o wielki sercu.

Naprawdę super Pani doktor. Ze zrozumieniem podchodzi do pacjenta, życzliwa, sympatyczna, kompetentna

Oby takich lekarzy więcej - cudotwórczyni ;)

Oby takich lekarzy więcej - cudotwórczyni ;)

Wciąż poszukujesz "Psychiatra Grudziądz"?

Poradnie Specjalistyczne

88-100 Świecie
Zespół Poradni Specjalistycznych
Rydygiera 15/17
86-300 Grudziądz
Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej "Ars Medica"
Waryńskiego 6
Oliwia Masalska