lekarz Bogdan Naszkiewicz

Ortopeda

Świetny lekarz , przede wszystkim , wiedza , doświadczenie i kultura osobista idą razem. Dokładnie wyjaśnił w czym rzecz , co można zrobić i w jaki sposób pomóc ( po badaniu rezonansem). Upadłem w styczniu na lewy bark , trafiłem na SOR , stwierdzili zwichnięcie barku a po kolejnej wizycie kontrolnej okazało się ,ze jest odszczypnięta - pęknięta kość( ale nie złamana) i wieloodłamkowe złamanie guzka większego , toteż zerwane zostały mięśnie , bowiem własnie tam są przyczepione chodziłem po gabinetach lekarskich w Krośnie , wysyłali mnie na rehabilitację barku ( zamiast na zabieg - operację ich podwieszenia), których notabene nie można rehabilitować ( z logiki) gdyż nie pracują. Pan Doktor Naszkiewicz własnie przywrócił mi wiarę nie tylko w wyleczenie , ale ,że są jeszcze lekarze z prawdziwego zdarzenia dla których przysięga Hipokratesa nie jest pustosłowiem. Dziękuję !!! Stanisław B. Krosno

Bardzo miły i kompetentny lekarz, dokładnie wytłumaczył mi metody leczenia, jak i dokladnie opisal chorobe oraz czas przewidywany calej kuracji. 120 zł z wizyte moze wydawac ze duzo, ale naprawde warto.

Specjalista może i dobry ale w ogóle nie jestem zadowolony z wykonanego zabiegu przez niego, rana po zabiegu wygląda brzydko ponieważ oszczędza na niciach(mało zakłada szwów) To nie jest tylko moja opinia.

Lekarz bardzo miły, wyjaśnia dokładnie, potrafi się kontaktować z pacjentem. Jestem bardzo zadowolona z wizyty. Polecam wszystkim doktora Naszkiewicza.

Dwa lata temu pan doktor wykonał kapoplastykę mojego prawego biodra. Czuję się bardzo dobrze.Jest człowiekiem kompetentnym, miłym, traktował mnie bardzo poważnie. Godny zaufania i polecenia każdemu kto ma problemy tego typu co ja. Serdecznie mu dziękuję i pozdrawiam. Pacjent z Ropczyc.

Oceń 6 elementów wizyty i wyraź swoją opinię na temat lekarza
Przeczytaj poradnik dodawania opinii

Wciąż poszukujesz "Ortopeda Jasło"?

Madejewskich 2

gabinet prywatny