dr n. med. Bożena Dąbkowska

Reumatolog

Pani Doktor wraca wiarę w medyków. Po wizytach u wielu specjalistów, w celu ominięcia kolejek trafiłam do jej gabinetu. Dokładny wywiad, badanie i skierowanie na badanie krwi, po którym szybko postawiona została diagnoza. Wszystkie objawy zgłaszane lekarzom i przez nich bagatelizowane poskładały się w jedną chorobę. Biorę leki od 2 tygodni i już odczuwam poprawę.
Wysoka kultura, dowcip, sumienność i miłe podejście do pacjenta tylko dopełniają obrazu Pani Doktor.

Pani Doktor ma tyle ciepła i cierpliwości , że każda wizyta u Niej to przyjemność. Jest też bardzo dobrym fachowcem- zleca badania przed rozpoczęciem leczenia i zawsze pilnuje badań kontrolnych w czasie leczenia. Dla mnie to bardzo solidny lekarz.

Dla mnie to bardzo solidny lekarz.

Imponująca wiedza,nie tylko z zakresu reumatologi. Sympatyczna, dociekliwa, rzetelnie przeprowadza wywiad, interesuje się pacjentem, nie lekceważy żadnych objawów. Serdecznie polecam.

Imponująca wiedza,nie tylko z zakresu reumatologi. Sympatyczna,
dociekliwa, rzetelnie przeprowadza wywiad, interesuje się pacjentem, nie
lekceważy żadnych objawów. Serdecznie polecam.

Dołączam się do poprzednich komentarzy. Same plusy i w sumie ciężko mi się nie powtarzać po poprzednich wpisach. Cierpliwa, ciepła, znająca się na rzeczy. Dobry człowiek. Nie żałuję żadnego przejechanego kilometra do Łodzi (mieszkam obecnie w Warszawie) na żadną z wizyt :) Polecam szczerze.

Zdecydowanie najmilsza i najcieplejsza pani doktor jaką spotkałem. Bardzo kompetentna i dobrze poinformowana w swojej dziedzinie. Polecam z czystym sumieniem.

Wciąż poszukujesz "Reumatolog Łódź"?

Centrum Medyczne TRIMEDIC
ul. Kopcińskiego 69/71