lekarz Czesław Parol

Lekarz rodzinny

2,4
2,1
2,5

Człowiek ma problemy emocjonalne nie słucha pacjenta. Totalny ignorant prostak i cham szkoda czasu nie polecam. Z takim podejściem do ludzi nie wiem co chce udowodnić.

Arogancka i wręcz chamska postawa tego pana to żenada. Zero profesjonalizmu. Ten człowiek ma jakieś ogromne problemy emocjonalne i próbuje przerzucać swoje emocję na innych. Nigdy nie spotkałem tak prostackiego człowieka aż dziw bierze że ma dyplom. Zdecydowanie nie polecam tacy ludzie nie powinni wykonywać tego zawodu. Jak widać po komentarzach nie jestem pierwszy z takimi odczuciami.

Lekarz, który nie traktuje ludzi z szacunkiem jest arogancki, nieuprzejmy. Dla pacjenta który wymaga leczenia u specjalisty jest wręcz okropny. Nie chce wydawać skierowań na badania. Podejmuje się często sam leczyć choroby które muszą być leczone przez specjalistę. A najgorsze jest to, że krzyki lekarza słychać na poczekalni i wszyscy czekający na poradę słyszą co lekarz wykrzykuje do chorego pacjenta. Z jaka chorobą pacjent przyszedł i co lekarz mówił słychać na poczekalni. NIECH PAN DOKTOR WYCISZY DRZWI.

Lekarz, który nie traktuje ludzi z szacunkiem jest arogancki, nieuprzejmy.

Ten człowiek to cham i arogant,brak szacunku i podejścia do pacjenta.Myśli że jest lepszy od zwykłych ciężko pracujących ludzi.A jak człowiek żle się czuje i chce jakieś skierowanie na badanie to obrzuca wyzwiskami, jak by mu z portfela KASĘ zabierał!!!!! brak słów. Jak można osobę z nerwicą serca tak potraktować.TO JEST LEKARZ?!!

Lekarz godny polecenia. Miła i fachowa obsługa. Rzeczowe podejście do pacjenta. Dokładnie bada i dokładnie mówi co jest grane. Za każdym razem zapisana przez niego terapia czy leki działają.

W pierwszym kontakcie bezposrednim maly dystans w relacji pacjent-lekarz ,ale to bez znaczenia ,moja wizyta nie miala charakteru spotkania towarzyskiego , drugi kontakt zdecydowanie lepszy.Kompetencje znakominte , kompleksowe podejscie od badan po szczegołowe informacje z mojego zycia , diety , pracy , itd. Wyszedłem z przewiadczeniem , iz wiem , że mój problem zostanie skutecznie rozwiazany. Warunki jak na przychodnie na wsi wzorcowe , obiekt doinwestowany w sprzęt jak nigdzie , miałem nawet badanie USG .Czysto , obsługa pielegniarska na poziomie. Co do wczesniejszych negatywnych wypowiedzi odnoszę wrażeniem , że dotyczy to odsetka pacjentów typowo roszczeniowych , agresewnych albo takich co przyszli po recepte , bo chorobe sami zdiagnozowali :) Generalnie całoksztalt oceniam na 5+.

Doświadczony lekarz , kompetencje i fachowosc .Polecam

Doświadczony lekarz , kompetencje i fachowosc .Polecam

lekarz, który zna się na medycynie.Znakomity specjalista, umie doradzić jak postępować z chorobą.Uratował mnie życie.Jako lekarz rodzinny umie pokierować do dalszego leczenia u konkretnych specjalistów.Umie rozmawiać z pacjentem.

BEZNADZIEJNY! CHAM i AROGANT! Gorszego lekarza dawno nie widziałem. Jeśli masz inne wyjście to NIE IDŹ DO NIEGO! Recepty wypisuje pielęgniarka, a szanowny Pan "doktor" nawet często nie raczy pacjęta zbadać.

Odradzam wszystkim wizyty u tego lekarza. Nieuprzejmy, arogancki - brak słów.

Odradzam wszystkim wizyty u tego lekarza. Nieuprzejmy, arogancki - brak słów.