lekarz Danuta Milanowska

2,9
2,9

pani doktor nie nadaje się do leczenia dzieci .

pani doktor nie nadaje się do leczenia dzieci .

Zdwcydoanie odradzam! Pani doktor uważa iż młoda osoba nie może chorowac! Będąc jej pacjentką nie otrzymywałam nigdy zleceń na badania, niestety te zrobione prywatnie wykazały nieprawidłowości stąd moje rozstanie z Panią M. Jedyne co potrafi to wypisać L4 i lekceważyć pacjentów..

Nie polecam tej lekarki! tak jak ktoś wczesniej napisał, wiedza nie jest na bieżąco uzupełniana - medycyna idzie do przodu.

Arogancka, bezczelna, wredna - kompletnie nie zna się na tym co robi! ODRADZAM!!!

POLECAM WSZYSTKIM - MIŁA, FACHOWA OBSŁUGA.

POLECAM WSZYSTKIM - MIŁA, FACHOWA OBSŁUGA.

Bardzo dobry specjalista, który umie wysłuchać pacjenta, zawsze uśmechnięta i potrafiąca znaleźć rozwiązanie na dany problem. Dziwie sie negatywnym komentarzom... ale cóż sie dziwić Pani doktor jest sama na ponad 5 tyś pacjentów!!! Zawsze jakiś debil sie znajdzie. Spróbuj sam skończyć medycyne baranie, a potem sobie poradzić z takim ogromem ludzi. Jak dotąd wszystkie moje wizyty oceniam naprawde bardzo dobrze. POLECAM z całego serca!

Lekarz Który Potrafi słuchać,bardzo dobry specjalista.

Lekarz Który Potrafi słuchać,bardzo dobry specjalista.

Spokojna wizyta,wracam w pełni usatysfakcjonowana

Spokojna wizyta,wracam w pełni usatysfakcjonowana

Chyba wiedza na bieżąco niestety nie jest uzupełniana, a medycyna idzie do przodu.

Co za lekarz... ciekawe ko jej dał prawa do leczenia ludzi?! Jak samemu się nie zna nazw leków to zapisze na wszystko to samo-na katar Duomox, Angina-duomox, kaszel-duomox....jak nic nie daje - sterydy...nic nie daja-szpital bo ona nie ma pojecia co dolega...Za to L4 i zwolnienia pisze od razu nawet 3 razy w miesiacu...