dr Dariusz Ćwiok

2,9
2,9

Bardzo polecam - zaangażowanie i profesjonalizm. Szacunek do pacjenta na najwyższym poziomie. Zostałam poinformowana o przebiegu badania i ewentualnych kolejnych krokach leczenia. Wiedzę, profesjonalizm i zaangażowanie tego było widać w każdym momencie wizyty. Wiem, ze jestem pod dobrą opieką. Bardzo polecam!

WSPANIAŁY PROFESJONALISTA!!! Doktor Ćwiok to najlepszy ginekolog jakiego poznałam. Prowadził moją trzecią ciążę. Pan doktor to przykład, że można spotkać świetnego specjalistę w ramach NFZ. Pan doktor przyjmuje w przychodni w Tarnowskich Górach na ulicy Kościelnej, nie ma tutaj odleglych terminów i długich kolejek. Na wizytę czeka się kilka dni. Pana doktora Ćwioka cechuje ogromny zasób wiedzy, delikatność i troska. Przemiły człowiek. Trzeba być typowym roszczeniowcem albo konsultować się u dr GOOGLE żeby napisać albo powiedzieć coś złego o tym lekarzu. *** Co ważne pan doktor procuje też w szpitalu

WSPANIAŁY PROFESJONALISTA!!!
***
Co ważne pan doktor procuje też w szpitalu

Wizyta punktualna w przyjaznym gabinecie, z najlepszymi pod słońcem paniami w rejestracji :) Pan doktor Ćwiok wywarł na mnie bardzo dobre wrażenie już od samego początku, wszystko wyjaśnił spokojnie i bardzo cierpliwie. Pan doktor jest bardzo empatyczny i dokładny oraz delikatny podczas badania. Zawsze poświęca tyle czasu ile dany pacjentka potrzebuje, w gabinecie panuje przyjemna atmosfera z radiem grajacym w tle :) Pełen profesjonalizm i duże doświadczenie!!!

Pełen profesjonalizm i duże doświadczenie!!!

Pan doktor to świetny specjalista! Już od pierwszej wizyty wzbudził moje zaufanie. Padanie przeprowadzone delikatnie i z dużym taktem. Potem szczegółowa diagnoza, którą pan doktor podał w jasny i życzliwy sposób. Dodatkowo zostałam poinformowana na temat możliwych sposobów postępowania, prognoz i zaleceń. Polecam pana doktora Ćwioka, bo poza ogromną wiedzą medyczną i umiejętnościami każda pacjentka spotka się z delikatnością, empatią i cierpliwością. Pan doktor przyjmuje w przychodni na Strzybnicy, wielki plus za to że jest dostępny także w czwartki po południu - świetna alternatywa dla pracujących pacjentek.

Nie polecam. 2 wizyty u niego 5 minut max ludzi przyjmuje na akord bo jakby inaczej wkoncu nfz co nie Ciaza wykryta w 5tc. W 6tc mówi że nie wykrywa zarodka ani serca brak zlecenia jakichkolwiek badań bez mówienia co i jak wciska mi skierowanie na zabieg łyżeczkowania.. nie uprzejmy na widok męża w gabinecie jego słowa "a Pan co ? Za przyzwoite przyszedl"? Na usg tez go nie wpuścił zamykając mu drzwi przed nosem

W dniu dzisiejszym odbywała się wizyta u tego lekarza, miał naganne i nieetyczne zasady przyjmowania kobiet, już nie zważając na to, że przyszłam z ogromnym bólem żołądka i nie otrzymałam żadnej rady. Miałam robione USG jamy brzusznej, przed przystąpieniem do badania lekarz sam rozpiął i obsunął bardzo agresywnie mi spodnie bez mojego przyzwolenia i nie informując mnie o tym, przy tym szarpiąc mna, zachowanie nie ma miejscu i pełne arogancji. Do teraz nie umiem się otrząsnąć z tej wizyty, bo pozostał mi niesmak i obrzydzenie do tej osoby. Jakby tego było mało na koniec wizyty dostałam już wcześniej przygotowaną wydrukowana kartkę, w skrócie, że wszystko jest okej. Zdecydowanie odradzam tego lekarza, szczególnie dla młodych kobiet!!!!!

Zostalam bardzo mloda matka, mialam 16 lat gdy w 5msc udalam sie prywatnie do dr. Cwioka, wstydzilam sie ciazy w tak młodym wieku, jednak lekarz traktowal mnie przyzwoicie, zawsze usmiechniety, mily i uprzejmy, badania przeprowadzal delikatnie, rozmawiajac ze mna przy tym, nie pozwalal na krempujaca dla mnie cisze, za wizyte raz w msc placilam 70zl i w tym mialam skierowania na badania, usg, badanie, wazenie i sprawdzanie cisnienia. Porod mialam wywolywany, od godziny 07:00, dr. Cwiok i mila pani Agata (polozna) caly czas byli przy mnie do godziny 19. Urodzilam zdrowego i slicznego maluszka - tak jak zapowiadal to lekarz :) pozdrawiam

lekarz, który 3 wizyty z rzędu nie rozpoznaje ciąży pozamacicznej, ma być godny polecenia?? tak, ale dla pań, które są w ciąży bezproblemowej, książkowej i schematycznej. (1 wizyta: objawy książkowe ciąży pozamacicznej, lekarz twierdzi "nic tu nie ma", no bo w macicy nie ma, "a test się myli"; 2 wizyta: ciągły brak okresu, mija 2 miesiąc, więcej testów, lekarz twierdzi, że nic nie ma. 3 wizyta: 3 miesiąc bez miesiączki i lekarz uproszony o usg (w szpitale, ale płatne do ręki) dalej twierdzi, że nic nie ma, a testy się ...

(1 wizyta: objawy książkowe ciąży pozamacicznej, lekarz twierdzi "nic tu nie ma", no bo w macicy nie ma, "a test się myli"; 2 wizyta: ciągły brak okresu, mija 2 miesiąc, więcej testów, lekarz twierdzi, że nic nie ma. 3 wizyta: 3 miesiąc bez miesiączki i lekarz uproszony o usg (w szpitale, ale płatne do ręki) dalej twierdzi, że nic nie ma, a testy się mylą, na pytanie czy 8 testów może być błędnych i wynik z krwi też, odpowiedział "no to poroniła pani".
bardzo dziękuję za taką opiekę, chyba że komuś zależy tylko i wyłącznie na uprzejmość, bo akurat niegrzeczny to nigdy nie był. ODRADZAM! wszystkim kobietom, którym zależy na zdrowiu i zdrowym dzieciątku.

Nie zgadzam się z opiniami niektórych doktor jest miły jeśli też się jest dla niego miłym prowadzi moją ciąże od początku nie miał problemu z zrobieniem usg wcześniej jak podejrzewałam ciążę a chodziłam do innego to ten zamiast podejrzenia sprawdzić na usg to mi mówił "proszę sobie zrobić badania z krwi" a co przyszłam to tamten poprzedni mi znalazł jakąś infekcję żeby tylko leki przepisać. Zapewne gdybym prowadziła ciąże u tamtego to by wynajdywał infekcję coraz to nowsze natomiast ten jak jej nie ma to mówi jak jest bo tamten znajdywał co 3 tygodnie

Gburowaty, niedoswiadczony lekarz. Nie polecam!!! A jego ohciec tez ginekolog twierdzil ze u mojej kolazanki w ciąży wszystko jestvw porzadku. Po wizycie w nocy trafiła do szpitala i urodzila blizniaki w 6 miesiacu ciąży!!!