dr hab. n. med. Dawid Larysz

Neurochirurg

NAJLEPSZY LEKARZ JAKIEGOKOLWIEK POZNAŁAM JEST DOSKONAŁY I WSPANIAŁY CZLOWIEK BARDZO DUZO WIE O CHOROBIE NASZEJ CORKI POPROSTU JEST NAJLEPSZY.PANIE DOKTORZE DZIEKUJE;)

Polecam, najlepszy lekarz chirurg-neurolog. Rozpoznał chorobę naszego syna w ciągu 10 minut i to uratowało Go od kalectwa. Jesteśmy mu za to bardzo wdzięczni. Pozdrawiamy!

Pozdrawiamy!

Operował naszego 9-cio miesięcznego synka. Obecnie mały ma 2 lata i wszystko jest ok, rozwija się idealnie i nie było żadnych powikłań. Jesteśmy bardzo wdzięczni panu Doktorowi. Polecam konsultacje u dr.Larysz to naprawdę bardzo dobry specjalista.

świetny lekarz! z genialnym podejściem do pacjenta, szczegółowo objaśnia problem, jego przyczynę i jak sobie z nim radzić. Sympatyczny, ciepły i miły człowiek. Polecam wszystkim!

jest wspaniałym lekarzem. Dzieki niemu moja corka zyje, tylko on potrafil zdiagnozowac co jej jest. co tu wiecej pisac lekarz na 6+ :) wszystkim bym go polecila

Wciąż poszukujesz "Neurochirurg Katowice"?

NZOZ Neuromedica
Paprocańska 137d
40-338 Tychy
ulica Hierowskiego 54d
40-750 Katowice
Poradnia nr 1
Krzywa 6
40-061 Katowice
Szpital im. Mościckiego Lecznica Dzieci i Dorosłych - Specjalistyczna Poradnia Neurochirurgiczna
Powstańców 27
41-500 Chorzów
Dolnośląskie Centrum Mało Inwazyjnej i Endoskopowej Neurochirurgii Kręgosłupa, Karkonoskie Centrum Medyczne
ul. Bankowa 7-9
58-500 Jelenia Góra