Dorota Bednarska-Kraśnicka

Nie polecam, ze względu na brak indywidualnego podejścia do pacjenta. Po zakończeniu leczenia brak odpowiedniej opieki nad pacjentem, przez co wada zgryzu wróciła. Po zakończeniu leczenia, w okresie tak istotnym dla podtrzymania efektu, na konsultację zamiast Pani doktor przychodziła jedynie asystentka. Niestety całe lecznice trzeba powtórzyć. Poza tym wizyty spóźnione nawet godzinę czasu...

Leczę się u pani doktor od ponad 10 lat i nie mam najmniejszego powodu do narzekań. Pierwszy raz miałam przyjemność, gdy złapał mnie nieokreślony ból w szczęce pod "czwórką". Pani doktor zrobiła rtg i okazało się, że pod 'czwórką" jest ubytek w kości. Wytłumaczyła mi proces leczenia, nie obiecując sukcesu, bo zależało to przede wszystkim od zdolności mojego organizmu do regeneracji, ale po ponad półrocznym leczeniu kość się odbudowała (widziałam to na kolejnym rtg) a ząb został tam, gdzie jego miejsce. Przypuszczam, że inny lekarz usunąłby ząb natychmiast, ale nie ...

Pierwszy raz miałam przyjemność, gdy złapał mnie nieokreślony ból w szczęce pod "czwórką". Pani doktor zrobiła rtg i okazało się, że pod 'czwórką" jest ubytek w kości. Wytłumaczyła mi proces leczenia, nie obiecując sukcesu, bo zależało to przede wszystkim od zdolności mojego organizmu do regeneracji, ale po ponad półrocznym leczeniu kość się odbudowała (widziałam to na kolejnym rtg) a ząb został tam, gdzie jego miejsce. Przypuszczam, że inny lekarz usunąłby ząb natychmiast, ale nie pani Dorota.
Przy okazji dodam, że zdarzyło mi się w między czasie korzystać z usług innych stomatologów, ale za każdym razem okazywało się, że były to zmarnowane pieniądze, ponieważ pod wieloma względami daleko im do pani Doroty.

To, co piszecie o p. Dr Dorocie i jej pracy to jedna wielka bzdura. Obszedlem kilkadziesiat gabinetow w miescie tych ,,spejalistycznych,,i tym, ktorzy Pani dr nie znaja ,moge powiedziec , ze to najmadrzejsza dentystka w miescie i okolicach, z obszerna wiedza i doswiadczeniem. A to , co zauwazylem w niektorych gabinetach , to reakcje agresywne na wspomnienie o tej osobie, proba przekonania o jej niekompetencjach . Bardzo zaczelo mnie to zastanawiac, poniewaz bywalem juz wczesniej w pani dr gabinecie( kilkanascie lat temu) , ale myslalem, ze znajde lepsze miejsce. Zdarzylo sie tez , ze jedna z tych pseudospecjalistek oburzona praca pani Doroty wyslala mnie do Szczecina. I.. Okazalo sie , ze podziwiali jej prace po kolei wszyscy lekarze. Ii dzis wiem, ze ponizsze opinie so paszkwilem przeciwko lekarzowi, ktory odniosl sukces, cieszy sie super opinia wsrod swoich pacjentow. Zycze madrego wyboru. I goraco polecam. Adam

Zdecydowanie polecam - lekarz z nowoczesnym gabinetem i podejściem. Droga ale warta swojej ceny na pewno. Polecam

profesjonalna kompleksowa opieka stomatologiczna, tylko kolejki długie

profesjonalna kompleksowa opieka stomatologiczna, tylko kolejki długie

Takiego stomatologa życzę każdemu. Od kilku lat lęcę zęby u Pani doktor i jeszcze nigdy się nie zawiodłam. Szczerze polecam.

W skali 1 do 10 przyznaję 10 punktów pod każdym względem.Uczciwie polecam tego lekarza.