lekarz Dorota Dziuba-Żyła

Laryngolog, Foniatra

Niezwykle mądry, kompetentny i sympatyczny fachowiec. Chodzę do niej cyklicznie od lat i nigdy nie widziałam jej nerwowej czy zniecierpliwionej. Można o wszystko zapytać, wyrazić ewentualne zaniepokojenie. Badanie krtani przebiega naprawdę sprawnie i bezboleśnie. Wystarczy zaufać i poddać się badaniu. Jestem alergiczką, więc nie raz proszę o zmianę proponowanego leku i pani dr bez problemu zapisuje inny. Wizyta u dr Żyły jest bezstresowa. Polecam każdemu. Pielęgniarka, która z nią pracuje również zasługuje na same pozytywne opinie. Tworzą razem zgrany duet.

Bardzo uprzejma Pani doktor. Potrafi rozładować stres przed badaniem. Syn jest zachwycony postawą lekarza, a wcześniej miał niesamowite problemy z badaniem laryngologicznym!

Wspaniały człowiek, wspaniałe podejście do pacjenta, po operacji dwóch strun głosowych - udanych - nadal pod kontrolą pani doktor, polecam jako bardzo dobrego lekarza.

Pani doktor przywróciła mi wiarę w lekarzy. Z racji tego, że badanie laryngologiczne sprawi mi wiele problemów, bałam się niemiłosiernie - nie potrzebnie. Zostałam znieczulona, a Pani doktor tak poprowadziła wizytę, że mój stres uleciał. Bardzo polecam.

Wspaniała pani doktor leczyła moja 3 letnia coreczke przez 5 lat wspaniałe podejscie do pacjeta wszystkim polecam

Wciąż poszukujesz "Laryngolog Zamość"?

Specjalistyczny Gabinet Laryngologiczny
ul. Poprzeczna 17/72