lekarz Dorota Lizurek-Szkatuła

Laryngolog

2,9

Ta pani tylko czeka na kasę, zdecydowanie nie polecam. Najważniejsze pieniądze a nie zdrowie pacjenta....

Pani Doktor godna polecenia ma bardzo dużo pacjentów. Czasami trzeba czekać w kolejce ale warto Polecam

Pani Doktor godna polecenia ma bardzo dużo pacjentów.
Czasami trzeba czekać w kolejce ale warto
Polecam

Jeżdżę do Pani Doktor z Rybnika. Szybko, sprawnie i z rezultatem. Polecam

Jeżdżę do Pani Doktor z Rybnika. Szybko, sprawnie i z rezultatem. Polecam

zdecydowanie nie polecam, chodzilem tam 2 lata i nic, pani doktor stara sie byc mila ale widac ze chciala by do kieszeni, co mysle ze i tak nic by nie dalo, mam powazniejsze problemy z uchem, trace sluch, niestety kazda wizywta wygladala tak samo i juz wiecej to sie nie powtorzy

Zgadzam się z opinią jednej pani. Pani doktor siedzi i piję kawkę lub rozmawia przez telefon i ma gdzies pacjentów. Inne panie doktor przychodzą i sobie plotkują. Jest nie miła wyprasza jednego z rodziców. 1 raz mnie zaskoczyła jak jej się dało do kieszenie. Całkiem inna była w stosunku do mnie i choroby. Leczy leczy i wyleczyć nie umie. Na prawde nie polecam !!!!

po prostu nie polecam!co innego mówi,co innego robi.Jestem zawiedziony (wizyty prywatne)nawet za pieniądze nie otrzymałem pomocy

Poszedłem na badania okresowe gdyż w pracy grozili zwolnieniem ze stanowiska na które długo pracowałem, bardzo zależało mi na umówieniu sie z Pania Doktor.. na poczatku usłyszałem że nie da rady dziś, ale po prośbach zostałem przyjęty kolo 22 gdyz tylu było pacjentów. Pani Doktor zajrzała mi do gardła i nie podbiła badania.. skierowała mnie do szpitala gdzie nie ma miejsc ale mnie przyjeto. Wykryto raka krtani i usunięto. Żyję i jestem szczesliwy ! a od mojego szefa dostałem spore odszkodowanie. Pani Doktor uratowała mi życie!

Jestem bardzo zażenowana Panią Doktor. Nie dość, że byłam u niej 3 razy to za każdym razem czekałam w kolejce ponad godzinę i nie dlatego, że była kolejka, bo każdy przychodzi na swoją ustaloną godzinę, a dlatego, że Pani Doktor pija kawkę z Dentystką... Przyszłam do Pani Doktor z zatkanym uchem, na które nie słyszę już od 4 miesięcy, ale ona nic nie widzi i w takim razie nic nie może ze mną zrobić. NIC NIE MOŻE ZE MNĄ ZROBIĆ?? Nigdzie nie zostałam skierowana.. nie dostałam żadnych leków..Musiałam wrócić się do lekarza rodzinnego i prosić o kolejne skierowanie do laryngologa. Tym razem już do innego! NIKOMU NIE POLECAM!!

odnioslam wrażenie mów mi do kieszeni mogła powiedziec odrazu proszę przyjść prywatnie

Lekarz godny polecenia,lecze sie u niego od dziecka,ponieważ ma ciągłe problemy z nawracającymi sie zatokami.Lekarka zawsze skutecznie wyleczy mnie z dokuczającego mi schorzenia