lekarz Dorota Tyrkalekarz Dorota Tyrka - zdjęcie profilowe

lekarz Dorota Tyrka

Dermatolog, Dermatolog estetyczny

Jestem absolwentką Wydziału Lekarskiego Akademii Medycznej w Katowicach,

Jestem absolwentką Wydziału Lekarskiego Akademii Medycznej w Katowicach,
Posiadam specjalizacje I° i II° w zakresie dermatologii i wenerologii uzyskane na Wydziale Lekarskim Uniwersytetu Jagiellońskiego w Krakowie,
Mam ponad dwudziestoletnie doświadczenie kliniczne zdobyte m. in. w trakcie pracy w Wojewódzkim Szpitalu Zespolonym w Kielcach,
Od 1995 roku prowadzę w Kielcach Prywatną Praktykę Lekarską,
Należę do polskich oraz międzynarodowych towarzystw naukowych i zawodowych, w tym do: St...

Najlepsza Pani Doktor, Dermatolog świetna specjalistka. Miła, kompetentna i w dodatku poświęca dużo czasu na wyjaśnienie wszystkiego od początku do końca, gorąco polecam!

Profesjonalne wykonanie zabiegów. I co ważne prawie bezboleśnie. W zakresie medycyny estetycznej, w Kielcach polecam doktor Tyrka. Ale patrząc tu to potwierdzam fakt, że nie jest wylewką w stosunku do pacjenta, jest konkretna i profesjonalna a tego oczekiwałam od lekarza.

Byłam wczoraj na 1 wizycie. Trafiłam z polecenia. Mam okropny tradzik i środki z apteki już nie pomagają. Więc się wybrałam w końcu i wizyta przebiegła profesjonalnie i rzetelnie. doktor zrobiła wywiad i dostałam leki m. in. skinoren oraz zalecenia jak dbać o skore. Byłam mile zaskoczona przebiegiem wizyty. Polecam

Kompetentna i kontretna lekarka. Jestem pod stała opieką bo mam łuszczyce i już nie zamienie na innego lekarza bo nie musze skoro moja skóra jest w dobrym stanie. Jak ktoś ma łuszczyce to wie co mówię. Mnie pomogla. Polecam. Adam

Pani doktor na mojej wizycie na NFZ to tylko zajmowała się odbieraniem telefonów i zapisywanie pacjentów na prywatne wizyty.Była obojętna moim pytaniom .Odniosłam wrażenie że chciała mnie się jak najszybciej pozbyć także nie polecam tej pani doktor nikomu.

Wciąż poszukujesz "Dermatolog Kielce"?

Tatrzańska 11
25-550 Kielce