Edyta Dzierżak-Postek

Położna

5 tygodni temu urodzilam moja pierwsza coreczke. Edyte polecil mi lekarz prowadzacy ciaze. jestem mu dozgonnie wdzieczna. Edyta jest aniolem, cudowna kobieta. Czulam sie doskonale podczas calego porodu chwalona przez Edyte, ze idzie mi swietnie. Dzieki Niej porod jest najpiekniejszym wydarzeniem w moim zyciu i juz jestem gotowa psychicznie na kolejny - oczywiscie tylko z Edyta! Dziekujemy bardzo!!!

Wszytskim polecam szpital na Żelaznej i chciałąbym serdecznie podziękować Pani Edycie, nieoceniona pomoc przy porodzie. Rodziłam z nią 2 dziecko, trafiłam na nią na dyzurze, za nic dodatkowo nie płąciłam i rodziłam bez znieczulenia ze względu na małopłytkowośc. Rodziłąm w wannie, i dzięki pomocy Pani Edyty wszystko pszło szybko i wspaniale, mam wspaniałego i zdrowego Ignasia:) Dziękuję i polecam!

Rewelacyjna położna prezentująca profesjonalizm w każdym calu i kompetencje na najwyższym poziomie. Nieoceniona podczas porodu. Zdroworozsądkowa, życzliwa i wspierająca. Typ zadaniowca :) (nie jest to typ osoby, który głaszcze po główce), co bardzo pomaga podczas porodu.Potrafiłam jej zaufać w 100% (choć z natury jestem raczej osobą nieufną). Kolejny poród tylko z p. Edytą.

Nieoceniona pomoc w trakcie porodu. Uosobienie kompetencji, wyczucia, taktu. Wzbudziła moje zaufanie i jest godna zaufania.

Odbierała mój poród - świetna w swoim fachu, a do tego wspaniały człowiek.

Odbierała mój poród - świetna w swoim fachu, a do tego wspaniały człowiek.

Wciąż poszukujesz "Położna Warszawa"?

Dominika Herlenius-Sawicka

Gabinet lekarski