Ela Jopowicz

USG

Super podejście do pacjentów i do rodziców. Bardzo kompetentna pani doktor. Wszystko wytlumaczy. Serdecznie polecam

Dziś byłam z synem u pani doktor. Polecam serdecznie bardzo miła i cierpliwa pani doktor. Dokładnie wszystko wytłumaczyła. Polecam

Byłam u pani doktor z dwójką dzieci jedno 10 lat i drugie 3 mc. Pani doktor bardzo rzeczowa, miła i cierpliwa nawet do malucha, który jak wiadomo jest trudnym pacjentem. Badanie przeprowadzone bez pośpiechu wszystko wytłumaczone. Jestem bardzo zadowolona z wizyty. Druga wizyta z niemowlakiem również przeprowadzona w takiej atmosferze.

bardzo proszę o namiar tel do doktor Jopowicz nie ma nigdzie w necie tel sprawa pilna nie mam jak się umówić z dzieckiem na usg

Pani Doktor bardzo rzeczowa i konkretna. Badanie zostało wykonane bez pośpiechu, dokładnie, z wyjaśnieniem obrazu widocznym na monitorze oraz z ze wskazaniem dalszego postępowania.

Pani doktor,nie ma za grosz empatii i wspolcziucia.Mama chciala zrobic sibie usg bo bolalo ja strasznie nad okolicami pachwiny,to skomentowala ze trzeba isc ba pogotowie.po czym nama mowi ze przeciez chce zrobic sobie prywatnie a ona na to ze jej nie przyjmnie bo trzeba sie umowic i dopiero za miesiac.i chce zaznaczyc ze czekala na klientke i byla wolna wiec mogla zrobic usg.Sęk tkwi w tym ze trzeba miec serce,i byc czlowiekiem.odradzam

widzę ze opinie są tu mieszane,ja powiem tak: jeśli chodzi o wykonanie usg to ok, ALE...podejście do pacjenta i do nas jako rodziców poniżej krytyki, wtrąca się w rozmowę między rodzicami, jest nieprzyjemna, nie udziela odpowiedzi na pytanie, ma chamskie docinki, najlepiej żeby dziecko w dyby wsadzić żeby ruszać się nie mogło to by jej chyba odpowiadało. dla mnie po prostu chamówa, gdybym to ja była badana nie obeszła bym się z nią tak łagodnie, a tak to człowiek się boi że się dziecku do badania złośliwie nie przyłoży. tyle w temacie.

Pani dr bardzo niesympatyczna,a nawet niegrzeczna.Kiedy zapytałam jak zatroskany rodzic,co może oznaczać to co widać na usg (wada ukm)pani odpowiedziała, że trzeba zapytać wróżki. Uważam że taki tekst jest poniżej jakiejkolwiek normy.Generalnie odnosiła wrażenie na tej wizycie,ze jestem głupia matka ,a pani dr nic się nie podoba.A juz napewno to z ze 4 tyg.dziecko śmie płakać. Ja nie żądam wiele,tylko trochę empatii i kultury.Jeśli pani dr się wypaliła i nie ma cierpliwości to może czas na emeryturę.

P. Dr godna polecenia. Badanie zrobione bardzo dokladnie i starannie. Wyjaśniła wszystko i nas uspokoiła :) polecam