mgr Elwira Przychodzeń-Chruściel

Psycholog

Bardzo dobry psycholog da się wyczuć że z powołania, bardzo mi pomogła cierpliwie słucha i mądrze doradza wszystko się sprawdziło w praktyce odzyskałam dzięki niej siły ostatnio pani psycholog ma dużo pacjentów w przychodni ale dowiedziałam się ze przyjmuje w fundacji Papilio POLECAM

Wspaniała osoba, mądra, słuchająca, serdeczna z poczuciem humoru, kompetentna i pozytywnie zapędzająca do roboty :)

Pani mgr to naprawdę świetny psycholog (psychoterapeuta).Podchodzi do każdego indywidualnie. Jest bardzo kompetentna. Jestem naprawdę zadowolona z jej usług, bardzo mi pomogła.

Po rozpadzie mojego związku długo nie mogłam dojść do siebie , nic mi nie sprawiało radości , zamknęłam się w sobie , w końcu odważyłam się i wybrałam do pani doktor,już od pierwszej wizyty poczułam,że to jest odpowiednia osoba na stanowisku, powrot do "normalnego stanu" zajął trochę czasu,lecz na stałe,potrafię radzić sobie w sytuacjach życiowych,mam nowe spojrzenie na sytuacje,uporałam się z dawnym problem i znowu potrafię się smiac i funkcjonować .polecam.

Ta Pani przyjmuje w galerii Zone obok tesco prywatnie w Luxmedzie. Byłam tam raz i nie spodziewałam się tak rewelacyjnego kontaktu z obca mi osobą- jest niezwykle otwarta, sympatyczna i widać że chce pomóc swoim pacjentom najlepiej jak potrafi.

Wciąż poszukujesz "Psycholog Lublin"?

COZL

20-072 Lublin

mgr
Katarzyna Stadejek

Psychoterapeuta
Gabinet psychoterapii i pomocy psychologicznej
Lublin, ul.I Armii Wojska Polskiego 5/5b
20-078 Lublin
Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej ,,Magnoliowa"
ulica Magnoliowa 2
20-143 Lublin