mgr Elżbieta Bączek

Fizykoterapeuta, Rehabilitant

Dzięki rehabilitacji prowadzonej przez Panią mag. Elżbietę Bączek uzyskałam sprawność po złamaniu obu nadgarstków. Sposób prowadzenia rehabilitacji oraz podejście do pacjenta - godne polecenia. Pani Elżbieta oprócz fachowej wiedzy i umiejętności jest bardzo sympatyczną osobą , która potrafi zmotywować najbardziej opieszałego i zniechęconego pacjenta do ćwiczeń.

Zespół cieśni nadgarstka prawej dłoni - tak brzmiała diagnoza neurologa, który zalecił mi serię zabiegów na usprawnienie kończyny. Pomogła mi neuromobilizacja, masaż, laser i ultradzwięki - KINEZIO REHABILITACJĘ mogę jak najbardziej szczerze polecić!

Wciąż poszukujesz "Fizykoterapeuta "?

mgr
Marek Trzaska