lekarz Elżbieta Filipecka

Psychoterapeuta

Fantastyczna lekarka która pomogła mi wyjść z nałogu. Świetnie dobrane leki, rewelacyjna terapia. Szczerze polecam osobom chcącym wyjść z nałogu.

Odwiedziłam wielu lekarzy, ale tylko Pani Doktor potrafiła mi pomóc. Nie znam bardziej profesjonalnej osoby.

Wspaniała osoba, wspaniały lekarz. Polecam z całkowitą odpowiedzialnością. Dzięki pomocy Pani Doktor, powróciłam do całkowitej formy, pracuję, cieszę się życiem . Jestem usatysfakcjonowana i polecam każdemu.

Nie powiem złego słowa o Pani Doktor, bo wyprowadziła mnie z ciężkiej choroby! Polecam ją każdemu kto szuka fachowego specjalisty z dużym doświadczeniem.

Polecam Panią Doktor z całą odpowiedzialnością. Lecze się od 8 lat, byłem na rożnych oddziałach, aż trafiłem do dr Filipeckiej. Pierwszy raz przekonałem się co to znaczy opieka, zainteresowanie i kompetencje gdy stałem się pacjentem Pani Doktor. To wybitnie miła, zaangażowana w los pacjenta i przede wszystkim niezwykle kompetentna osoba. Nie jestem fachowcem, ale porównując wiedzę Pani Doktor z wiedzą lekarzy u których leczyłem się wcześniej różnica jest ogromna na korzyść dr Filipeckiej. Nareszcie ktoś mi pomógł, odzyskałem nadzieję w to, że i dla mnie jest szansa na wyleczenie. Jestem bardzo wdzięczny Pani Doktor i wszystkim polecam!!!

Wciąż poszukujesz "Psychoterapeuta Kraków"?

Plac Axentowicza 6/2

Anna Rekel