Psychoterapeuta Kraków

lek. med. Irena Nowak

Psychiatra, Psycholog

Ośrodek Terapii i Rozwoju Osobistego „Złoty Most”
ul. Emaus 4/1

Kraków Psychoterapeuta mgr Małgorzata Włoch

mgr Małgorzata Włoch

ELPIS - Psychologia. Psychiatria. Terapia
ul. Bałuckiego 29 lokal 3

wizyta już od 100
Uczestniczyłam w serii spotkań z p. Małgorzata - tematem przewodnim był związek/relacja na etapie przedmałżeńskim. W atmosferze bezpieczeństwa, życzliwości i zaangażowanego słuchania ze strony p. Małgorzaty, miałam przestrzeń na dialog, w którym naturalnie ujawniały się ważne dla mnie kwestie - ich źródła a także konstruktywna perspektywa wnosząca wiele wartości, poczucia spójności ze sobą i odciążenia. To prawdziwy skarb moc uczestniczyć w takich spotkaniach. Z przekonaniem - serdecznie polecam.
Kraków Psychoterapeuta mgr Agnieszka Schab

Kraków Psychoterapeuta mgr Jacek Legierski

mgr Jacek Legierski

CBT Gabinety Terapii Poznawczo-Behawioralnej
Zygmunta Krasińskiego 30/2

Kilka lat temu trafiłem do pana Jacka z problemem nerwicy połączonej z zespołem IBS. Wcześniej byłem u innych psychologów, przeróżnych lekarzy - dopiero terapia z panem Jackiem przyniosła pożądane efekty, dzięki którym zacząłem korzystać z życia :) Bardzo dziękuję i polecam!
Kraków Psychoterapeuta mgr Paweł Bednarczyk

mgr Paweł Bednarczyk

Terapeuta, Pomoc psychologiczna

Paweł Może Pomóc
ul. Szlak 8 A

wizyta już od 80
Godny polecenia specjalista. Widać że zna się na rzeczy i wie jak pomoc ludziom w trudnej sytuacji. Potrafi wysłuchać drugiego człowieka, znaleźć przyczynę rozterki i jej zaradzić a przy tym rozmowa z Panem Pawłem przebiega w bardzo przyjaznej i miłej atmosferze. Polegam gorąco!
Opinia dodana przez: Asia
Kraków Psychoterapeuta mgr Elżbieta Kisiel

mgr Elżbieta Kisiel

Psycholog, Psycholog dziecięcy

Gabinet Psychologiczny ŚWIATŁOCIEŃ
ul.Siedleckiego 11/2

wizyta już od 100
Pani Ela bardzo mi pomogła nie tylko uporać się z dręczącym mnie problemem, ale także odkryć siebie na nowo. Teraz bardziej akceptuję w sobie to czego zmienić nie mogę, ale i znajduję w sobie prawdziwą siłę i radość życia. Gorąco polecam!
Opinia dodana przez: Barbara
Kraków Psychoterapeuta mgr Paweł Zaporowski

mgr Paweł Zaporowski

Psychoterapeuta

Krakowska Terapia Specjalistyczne Gabinety Psychoterapii i Rozwoju
Zbrojów 2
30-042 Krowodrza, Kraków

Zmagam się z depresją od kilku lat. Właściwie to leki przestały już działać. Pan Paweł bardzo mi pomógł zrozumieć i wiele zmienić w moim życiu. Dalej uczęszczam do P. Pawła na terapię i widzę zmiany w swoim życiu i czuję siłę by dokonać kolejnych. Jestem mu wdzięczna za pomoc i wiem że przed nami jeszcze troszkę pracy. Polecam pomoc Pana Pawła wszystkim którzy nie radzą sobie ze swoimi problemami.
Opinia dodana przez: Monika
Kraków Psychoterapeuta mgr Aleksandra Krzywińska

mgr Aleksandra Krzywińska

Pracownia Psychologiczna Relacje
Dworska 8/10
31-535 Stare Miasto, Kraków

Ciężko było mi pójść do psychologa... Ja- facet z sukcesami zawodowymi, dobrze sytuowany, niby nic mi nie dolega, a jednak czegoś brakuje... Z wielkimi oporami szedłem na pierwszą wizytę. Potem okazało się, że wskazana jest psychoterapia. Przyznam, nie było mi łatwo. Ale od samego początku czułem, że nie jestem sam i że moje, nie zawsze dobre poczynania, nie są negatywnie oceniane, tylko że przyglądamy się im aby zrozumieć. Teraz po ...
Opinia dodana przez: Krzysztof
Kraków Psychoterapeuta lekarz Elżbieta Słowińska

lekarz Elżbieta Słowińska

Psychiatra dziecięcy, Psychiatra

Gabinet Psychiatryczno-Psychoterapeutyczny dla Dorosłych, Dzieci i Młodzieży
Kraków ul. Stachowicza 4/8 tel. 506 047 712
31-052 Salwator, Kraków

wizyta już od 110
Kobieta bez empatii, czysty przelicznik. Próbowała mi wmówić schizofrenię mówiąc, że wymyslam sobie co mówię. Po kolejnych wizytach okazało się, że mam tylko braki w wit d. Niemiła, opryskliwa i jak to ona mówi a uwierzcie mi cytuję "No co interpretuję i wypisuję". Po dwóch zdaniach dostałem moje "dragi" a kolejni lekarze łapali się tylko za głowę...
Opinia dodana przez: Krzysztof
Kraków Psychoterapeuta mgr Milena Ryznar-Żak

mgr Milena Ryznar-Żak

Psycholog dziecięcy, Psychoterapeuta

Bronowicki Gabinet Psychoterapii Dzieci i Młodzieży 1
ul. Na Błonie 13d
Bronowice Małe, Kraków

wizyta już od 100
Z czystym sumieniem polecam. Pani Doktor jest bardzo miłą i cierpliwą osobą. Jestem zadowolona z konsultacji i porad dotyczących mojego dziecka. Psycholog umiejący słuchać i trafnie reagować na to co usłyszy. Uwagi Pani Doktor okazały się niezwykle trafne.
Opinia dodana przez: Katarzyna

Psychoterapeuci w Krakowie