mgr Małgorzata Włochmgr Małgorzata Włoch - zdjęcie profilowe

mgr Małgorzata Włoch

Psycholog, Psychoterapeuta

Większość z nas ma w życiu okresy, gdy potrzebuje wsparcia kogoś, kto pochodzi spoza kręgu rodziny i znajomych, kto obiektywnie może spojrzeć na problem, jednocześnie posiadając niezbędną do tego wiedzę i umiejętności. Od wielu lat zajmuję się profesjonalną pomocą(jako psycholog i psychoterapeuta) ludziom doświadczającym różnego rodzaju trudności. Staram się uważnie stawiać diagnozy, unikam pochopnych interpretacji czasem skomplikowanego zachowania człowieka. W swej pracy próbuję spojrzeć na...

Bardzo polecam wszystkim panią terapeutkę Małgorzatę świetny fachowiec i przede wszystkim człowiek.

Małgorzata Włoch jest mądrą i konkretną osobą nastawioną na pomoc drugiemu człowiekowi. Szybko potrafi dotrzeć do sedna problemu, zdiagnozować sytuację i zaproponować konkretne, a przy tym praktyczne rozwiązania. Przy tym nie owija w bawełnę i nie boi się konfrontowania pacjenta. Robi to jednak z szacunkiem i delikatnoścą. Świetny wybór dla osób, które faktycznie chcą wyjść ze swoich problemów i ruszyć do przodu z życiem. Odradzam jednak osobom, które uważają, że dobry psychoterapeuta powinien się nad nimi rozczulić, popłakać i przyznać, że z nimi jest dobrze, a to cały świat naokoło powinien się zmienić. Tego na szczęście u Pani Małgorzaty nie znajdziemy. I dobrze!
Poza tym: gabinet czysty, przytulny, umeblowany z gustem i klasą, w dobrej lokalizacji, dobrym połączeniem komunikacyjnym, ale też położony w spokojnym sąsiedztwie gdzie można otworzyć okno bez obawy o hałas uliczny, który mógłby zakłócać rozmowę. Serdecznie polecam!

Oceniam panią Małgorzatę na podstawie rocznej psychoterapii ,którą prowadziła ze mną niecałe 10 lat temu. Plusy: uprzejma, łatwo się przed nią otworzyć Minusy :

Plusy: uprzejma, łatwo się przed nią otworzyć
Minusy :

Polecam Panią psycholog Małgorzatę. Otrzymałam profesjonalną pomoc w trudnym momencie mojego życia związanym z wyczerpaniem. Sesje terapeutyczne u Pani Małgorzaty skutecznie pomogły mi zrozumieć niektóre z mechanizmów, nawyków, które okazały się być jednymi z przyczyn stanów lękowych i depresyjnych. Zostałam objęta pomocą w sferze psychicznej ale też duchowej, co miało wpływ i na wymiar fizyczny. Po kilkumiesięcznej terapii, jako że jest to proces i tego trzeba być świadomym, zaczęłam dostrzegać pozytywne zmiany w radzeniu sobie z trudnymi emocjami i sytuacjami wywołującymi je. Zdecydowanie ta psychoterapia pomogła mi się rozwinąć. Jeśli ...

Jeśli jesteś w kryzysie i zastanawiasz się gdzie szukać wsparcia, to jest dobre miejsce. Polecam z serca gabinet Elpis i Panią Małgorzatę!
Pani Małgorzato dziękuję za pomoc!

Zdecydowanie polecam! Trafiłam na terapię do Pani psycholog Małgorzaty Włoch w stanie wyczerpania. To osoba profesjonalna, z doświadczeniem, ciepła, pomocna, zaangażowana poza standardy jeśli zachodzi taka potrzeba. Terapia okazała się skuteczna, lepiej radzę sobie z sytuacjami, które wcześniej mnie przerastały. Przyjazna atmosfera gabinetu, dogodna lokalizacja właściwie centrum Krakowa, blisko przystanku MPK. Warto skorzystać.

Polecam panią psycholog Małgorzatę Włoch. Otwarta atmosfera podczas spotkań, fachowość połączona z empatią. Dokładne wyjaśnienie problemu, pomoc w wyjaśnieniu sytuacji. Generalnie jestem zadowolony ze spotkań z panią Małgorzatą i wdzięczny za jej zaangażowanie.

Uczestniczyłam w serii spotkań z p. Małgorzata - tematem przewodnim był związek/relacja na etapie przedmałżeńskim. W atmosferze bezpieczeństwa, życzliwości i zaangażowanego słuchania ze strony p. Małgorzaty, miałam przestrzeń na dialog, w którym naturalnie ujawniały się ważne dla mnie kwestie - ich źródła a także konstruktywna perspektywa wnosząca wiele wartości, poczucia spójności ze sobą i odciążenia. To prawdziwy skarb moc uczestniczyć w takich spotkaniach. Z przekonaniem - serdecznie polecam.

Byłem na 3 konsultacjach u Pani Małgorzaty dotyczącej problemów rodzinnych. Pierwszy raz byłem w ogóle na tego spotkaniach i teraz żałuje, że zdecydowałem się na pójście do specjalisty tak późno. Rozmowa z Panią psycholog pomogła zrozumieć pewne trudności i źródło ich problemów. Skorzystałem z tego co sobie uzmysłowiłem w czasie tych rozmów i wprowadziłem zmiany. Polecam, ja skorzystałem.