Psycholog Kraków

dr n. hum. Jerzy Korzewski

Psychoterapeuta, Psycholog kliniczny

Gabinet psychologiczno-psychoterapeutyczny "Klucz do wnętrza" Jerzy Korzewski
ul. Wrzesińska 10

Do Doktorza Korzewskiego trafiłem (miałem 24 lata) w bardzo trudnej sytuacji psychicznej. Cierpiałem na bardzo mocne zaburzenia lękowe (lęk przed lękiem) i fobię społeczną co siłą rzeczy skutkowało odizolowaniem się od świata, ludzi i rezygnacją z aktywnego trybu życia. Żadne słowa nie oddadzą z jakim cierpieniem to zaburzenie się wiąże. Przeczytałem mnóstwo książek na temat samopomocy ale nie potrafiłem zmniejszyć chociaż trochę napięcia, które towarzyszyło mi 24 godziny na dobę. Dlatego postanowiłem poszukać pomocy. Tak trafiłem do Doktora Korzewskiego co było początkiem procesu leczniczego. Jego postawa pełna wyrozumiałości oraz doświadczenie w radzeniu sobie z tego typu problemami pomogły wrócić mi do formy. Już kilka spotkań dało mi nadzieję, której tak bardzo potrzebowałem. Po podzieleniu się swoją historią z Dr Korzewskim, zaczęliśmy się krok po kroku wspólnie przyglądać temu co się dzieje ze mną i poprzez zastosowanie odpowiednich metod zaczęliśmy stopniowo odciążać ciało oraz psychikę z nadmiaru napięcia i lęku. Teraz udało mi się wrócić na studia i pójść do pracy, czyli zrobić coś co przed podjęciem leczenia było dla mnie nie do pomyślenia. Jeśli, ktoś chce poszukać profesjonalnej pomocy, i po prostu przestać niepotrzebnie cierpieć i dołować się, niech spróbuje pracy z Osobą która wie co zrobić z tym nieznośnym lękiem i fobią społeczną. Naprawdę można sobie pomóc.

Psycholog Kraków mgr Agnieszka Schab

Seksuolog, Psychoterapeuta

Intima Clinic
GRZEGÓRZECKA, 67c/u11
31-559 Grzegórzki, Kraków

Długo mi zeszło z decyzją o pójściu do seksuologa, ale kiedy już w koncu się zdecydowałam, wiedzialam ze moje życie niedługo sie zmieni. Po kilku miesiacach terapii czuję, że uratowałam moje małżeństwo i poczucie bycia kobietą. Dziękuję!

Opinia dodana przez: Weronika
Wolny termin: 20 Sie o 09:00. Sprawdź inny. # 5

lek. med. Irena Nowak

Psychoterapeuta, Psycholog

Ośrodek Terapii i Rozwoju Osobistego „Złoty Most”
ul. Emaus 4/1

Mialam okazje korzystac z terapii pgrupowej. W przeszlosci pracowalam juz z innymi osobami prowadzacymi taki rodzaj spotkan i bylo bez porownania lepiej niz u pani N. Pani Irena, choc jest osoba na pierwszy rzut oka milaa w odbiorze, to jednak z prowadzeniem takiej terapii nie radzi sobie niestety kompletnie. Naprawde sa ludzie ktorzy sie na tym znaja i nie sciagaja ludzi potrzebujacych fachowej pomocy liczac tylko na latwe nabicie kasy. ...

Przestrzegam tez przed wyczynami goscinnego jogina z Indii (nazywa sie bodajrze Guru Raiesh), to juz istny smiech na sali. Lepiej znalezc kogos porzadnego w Polsce.

Opinia dodana przez: mokztp mokztp
Wolny termin: 22 Sie o 12:00. Sprawdź inny. # 6

mgr Patrycja Stajer

Psychoterapeuta, Psycholog

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej Praktyka Grupowa Lekarzy Rodzinnych "FAMILIA"
plac gen. Władysława Sikorskiego 6 A

Psycholog Kraków mgr Aleksandra Krzywińska

Pracownia Psychologiczna Relacje
Dworska 8/10
31-535 Stare Miasto, Kraków

Ciężko było mi pójść do psychologa... Ja- facet z sukcesami zawodowymi, dobrze sytuowany, niby nic mi nie dolega, a jednak czegoś brakuje... Z wielkimi oporami szedłem na pierwszą wizytę. Potem okazało się, że wskazana jest psychoterapia. Przyznam, nie było mi łatwo. Ale od samego początku czułem, że nie jestem sam i że moje, nie zawsze dobre poczynania, nie są negatywnie oceniane, tylko że przyglądamy się im aby zrozumieć. Teraz po kilku miesiącach i rozumiem o wiele więcej, i dużo się zmieniło w moim życiu. Jestem wdzięczny dlatego też polecam panią Olę

Opinia dodana przez: Krzysztof

al. pokoju 4
Kraków

Polecam p. psycholog, która rzetelnie podchodzi do zagadnienia, ma czas zarówno dla dziecka jak i dla rodziców, ma bardzo dobry kontakt z dziećmi.
Wydaje mi się, że ktoś wpisał omyłkowo inny nr kontaktowy, ja kontaktowałem się pod nr 502 180 385, taki widnieje na gabinecie.

Centrum Psychoterapii i Rozwoju Osobistego "PROTERAPIA"
Ul. Smocza
Kraków

Świetna specjalistka. Pomogła mi w trudnej sytuacji życiowej. Obecnie czuję się lepiej. Polecam. Tomasz.

Opinia dodana przez: Tomasz

lek. med. Monika Curyło

Psychoterapeuta, Psycholog dziecięcy

Gabinet psychiatrii dzieci i młodzieży. Gabinet psychoterapii.
Westerplatte 3/9

moj synek kacper ma 6 lat i nikt nie iedzial co mu dolega doiero pani doktor postawila diagnoze wytlumaczyla wszystko jest wspanialym lekarzem jestem jej wdzieczna za wszystko,

Psycholodzy w mieście Kraków