Psycholog Kraków

lek. med. Irena Nowak

Psychoterapeuta, Psycholog

Ośrodek Terapii i Rozwoju Osobistego „Złoty Most”
ul. Emaus 4/1

mgr Małgorzata Włoch

ELPIS - Psychologia. Psychiatria. Terapia
ul. Bałuckiego 29 lokal 3

wizyta już od 100
Uczestniczyłam w serii spotkań z p. Małgorzata - tematem przewodnim był związek/relacja na etapie przedmałżeńskim. W atmosferze bezpieczeństwa, życzliwości i zaangażowanego słuchania ze strony p. Małgorzaty, miałam przestrzeń na dialog, w którym naturalnie ujawniały się ważne dla mnie kwestie - ich źródła a także konstruktywna perspektywa wnosząca wiele wartości, poczucia spójności ze sobą i odciążenia. To prawdziwy skarb moc uczestniczyć w takich spotkaniach. Z przekonaniem - serdecznie polecam.
Kraków Psycholog mgr Agnieszka Schab

mgr Barbara Struzikowska

Psycholog kliniczny

ALFA Specjalistyczny Gabinet Psychoterapii
ul. Olszańska 5

Ze szczerego serca polecam każdemu potrzebującemu współpracę z psycholog Barbarą Struzikowską, która posiada bardzo bogaty bagaż doświadczenia i z zaangażowaniem się nim dzieli z potrzebującym rad i wskazania alternatywnych rozwiązań. W naszym przypadku potrzebna była terapia pary i wreszcie okazała się ona udana, przynosząca korzyści, czego nie możemy powiedzieć o poprzednich specjalistach, którzy próbowali nam „pomóc”. 5-letni związek, który chylił się ku upadkowi stanął na nogi i dostał skrzydeł. Na ...
Opinia dodana przez: Danuta
Kraków Psycholog mgr Jacek Legierski

mgr Jacek Legierski

CBT Gabinety Terapii Poznawczo-Behawioralnej
Zygmunta Krasińskiego 30/2

Kilka lat temu trafiłem do pana Jacka z problemem nerwicy połączonej z zespołem IBS. Wcześniej byłem u innych psychologów, przeróżnych lekarzy - dopiero terapia z panem Jackiem przyniosła pożądane efekty, dzięki którym zacząłem korzystać z życia :) Bardzo dziękuję i polecam!
Kraków Psycholog mgr Rafał  Pawlik

mgr Rafał Pawlik

Psycholog

Ośrodek Rozwoju Osobistego MEM
Marii Curie Skłodowskiej 4
Kraków

Pan mgr. Rafał jest bardzo sympatycznym człowiekiem , ma dar cierpliwości i oddania swojej pasji jaką jest psychologia . Potrafi wejść w problemy pacjęta i skutecznie zaradzić w rozwiązaniu latami narosłymi problemami. Jest bardzo dobrym fachowcem godnym polecenia , szkoda że marnuje się w tej Rabce . Byłem uczestnikiem turnusu w ramach prewencji ZUS 07.01.2014 do 30.01.2014 w szpitalu kardiologicznym w Rabce. Wasilewski Teofil Bielsko-Biała.
Opinia dodana przez: Teofil
Kraków Psycholog mgr Paweł Bednarczyk

mgr Paweł Bednarczyk

Terapeuta, Pomoc psychologiczna

Paweł Może Pomóc
ul. Szlak 8 A

wizyta już od 80
Godny polecenia specjalista. Widać że zna się na rzeczy i wie jak pomoc ludziom w trudnej sytuacji. Potrafi wysłuchać drugiego człowieka, znaleźć przyczynę rozterki i jej zaradzić a przy tym rozmowa z Panem Pawłem przebiega w bardzo przyjaznej i miłej atmosferze. Polegam gorąco!
Opinia dodana przez: Asia
Kraków Psycholog mgr Elżbieta Kisiel

mgr Elżbieta Kisiel

Psycholog, Psycholog dziecięcy

Gabinet Psychologiczny ŚWIATŁOCIEŃ
ul.Siedleckiego 11/2

wizyta już od 100
Pani Ela bardzo mi pomogła nie tylko uporać się z dręczącym mnie problemem, ale także odkryć siebie na nowo. Teraz bardziej akceptuję w sobie to czego zmienić nie mogę, ale i znajduję w sobie prawdziwą siłę i radość życia. Gorąco polecam!
Opinia dodana przez: Barbara
Kraków Psycholog mgr Aleksandra Krzywińska

mgr Aleksandra Krzywińska

Pracownia Psychologiczna Relacje
Dworska 8/10
31-535 Stare Miasto, Kraków

Ciężko było mi pójść do psychologa... Ja- facet z sukcesami zawodowymi, dobrze sytuowany, niby nic mi nie dolega, a jednak czegoś brakuje... Z wielkimi oporami szedłem na pierwszą wizytę. Potem okazało się, że wskazana jest psychoterapia. Przyznam, nie było mi łatwo. Ale od samego początku czułem, że nie jestem sam i że moje, nie zawsze dobre poczynania, nie są negatywnie oceniane, tylko że przyglądamy się im aby zrozumieć. Teraz po ...
Opinia dodana przez: Krzysztof

Psycholodzy w Krakowie