mgr Rafał  Skoczekmgr Rafał  Skoczek - zdjęcie profilowe

mgr Rafał Skoczek

Seksuolog, Psycholog

Pracuję z młodzieżą i osobami dorosłymi.
Oprócz konsultacji i terapii indywidualnej, prowadzę terapię dla małżeństw/par.

Zajmuje się ...

Pracuję z młodzieżą i osobami dorosłymi.
Oprócz konsultacji i terapii indywidualnej, prowadzę terapię dla małżeństw/par.

Zajmuje się problemami zdrowia psychicznego i seksualnego kierując się zasadami etyki i poszanowania drugiego człowieka.
Doświadczenie zdobywałem podczas licznych staży: w Szpitalu Klinicznym im. dr J. Babińskiego w Krakowie oraz poradni seksuologicznej w Warszawie przy ul. Dolnej.

Leczone choroby

Zaburzenia lękowe
Depresja
Zaburzenia osobowości
Zaburze...

Bardzo polecam pana Rafała. Ma znakomite podejście do pacjenta i zaangażowanie, rozumie problemy pacjenta i potrafi odkryć ich źródło. Każda rozmowa jest krokiem w stronę poprawy i zachętą do pracowania nad sobą i podejmowania działań. Terapia u pana Rafała jest bardzo pomocna w wyjściu z trudnej sytuacji i pomaga odkryć w sobie pozytywne cechy i aspiracje o których nie miało się pojęcia. Ja jestem bardzo zadowolony. Polecam w 100%

Ja jestem bardzo zadowolony.
Polecam w 100%