Dzień dobry

Zajmuje się problemami zdrowia psychicznego i seksualnego kierując się zasadami etyki i poszanowania drugiego człowieka.

Dzień dobry

Leczone choroby

Zaburzenia seksualne
Uzależnienie od seksu
Kryzys w związku
Zaburzenia pożądania
Zaburzenia orgazmu
Przedwczesny wytrysk
Brak lub utrata potrzeb seksualnych
Zaburzenia erekcji
Problem z tożsamością i identyfikacją seksualną
LGBT

Serdecznie polecam Pana Rafała! Bardzo profesjonalne podejście do pacjenta, jest bardzo wyrozumiały.

Serdecznie polecam wspaniały człowiek bardzo wyrozumiały i, super podchodzi do tego co robi, mogę polecić, z całego serca

Serdecznie polecam Pana Rafała. Potrafi podejść do pacjenta z wielkim wyrozumieniem i zaangażowaniem. Jestem pod wielkim wrażeniem jego umiejętności. Bardzo polecam

Bardzo uprzejmy, kulturalny Pan. Rozumie sytuację i stara się ją wyjaśnić w sposób najlepszy a zarazem najłagodniejszy dla pacjenta. Polecam Pana :)

Bardzo profesjonalne podejście do pacjenta. Spotkanie przebiegło bardzo miło, z pełną wyrozumiałością

Bardzo polecam pana Rafała. Ma znakomite podejście do pacjenta i zaangażowanie, rozumie problemy pacjenta i potrafi odkryć ich źródło. Każda rozmowa jest krokiem w stronę poprawy i zachętą do pracowania nad sobą i podejmowania działań. Terapia u pana Rafała jest bardzo pomocna w wyjściu z trudnej sytuacji i pomaga odkryć w sobie pozytywne cechy i aspiracje o których nie miało się pojęcia. Ja jestem bardzo zadowolony. Polecam w 100%

Ja jestem bardzo zadowolony.
Polecam w 100%