mgr Marta Hejnarmgr Marta Hejnar - zdjęcie profilowezdjęcie #1zdjęcie #2

mgr Marta Hejnar

Coach, Psychoterapeuta

Żyjesz w dużym pośpiechu, pracujesz bardzo intensywnie, często podróżujesz, dbasz o dom i bliskich i bardzo trudno jest Ci znaleźć czas by zadbać o siebie i swoje potrzeby.Tworząc coaching i psychoterapię dla zapracowanych pragnę dać możliwość Tobie zatroszczenia się o zdrowie psychiczne i emocjonalne a także rozwój osobisty w dogodny dla Ciebie sposób. Zadzwoń lub zarezerwuj wizytę w gabinecie . Jeśli potrzebujesz sesji online w rezerwacji napisz: sesja Skype. Jestem tutaj dla Ciebie

Nazywam się Marta Hejnar – jestem coachką i psychoterapeutką. Ponad 20 lat spędziłam w międzynarodowych korporacjach z różnych branż. Od 2014 jestem Certyfikowanym Coachem Erickson College i ICF. Obecnie kończę szkolenie w szkole psychoterapii w Instytucie Terapii Gestalt w Krakowie.

Pracując na co dzień w i dla firm miałam okazję bardzo dobrze poznać i również na sobie bezpośrednio doświadczyć specyfiki życia i pracy w środowisku wywierającym nieustającą presję. Teraz, dzięki wieloletniemu szkoleniu, mogę wesprzeć najbardziej zapracowanych zarówno w rozwiązaniu konkretnego problemu zawodowego, jak i długoterminowej pracy rozwojowej.

Rozumiejąc lepiej siebie i własne mechanizmy uświadomisz sobie, jak wiele dzieje się w innych ludziach. Staniesz się bardziej efektywny zarówno w zarządzaniu ludźmi, jak i osiąganiu celów. Odnajdując work-life balance zaczniesz realizować swoje pasje i określisz, jak dużą przestrzeń w Twojej rzeczywiści ma zajmować życie zawodowe. Pracując skuteczniej i mniej, znajdziesz czas dla siebie i dla Twoich bliskich.

Jestem dla Ciebie, jeśli:
- czujesz, że żyjesz w przewlekłym stresie
- chcesz zwolnić i spotkać się z samym sobą
- chcesz odzyskać równowagę
- chcesz rozwinąć swoje kompetencje biznesowe
- chcesz zmierzyć się ze swoimi lękami i obawami w towarzystwie osoby, która wie, jak sobie z nimi radzić
- szukasz wsparcia, zrozumienia i chcesz zostać wysłuchany
- chcesz nauczyć się słuchać innych i skutecznie komunikować ze swoim otoczeniem
- chcesz poprawić relacje z innymi ludźmi (współpracownikami, bliskimi)
- chcesz lepiej zarządzać swoim zespołem
- jesteś w kryzysie życiowym, czujesz się bezradny, zagubiony
masz zaburzenia psychosomatyczne lub objawy depresji
- chcesz odnaleźć work-life balance

Zapraszam do rozmowy +48 609 230 322
Marta Hejnar

Marta dużo czuje, czuje więcej niż jej Klient wypowiada. Dlatego też jest w stanie poprzez rozmowę, zadawane pytania, dotrzeć do wnętrza, do tego co stanowi sedno sprawy - np głębokich potrzeb, motywacji, tego co blokuje lub też jest wołaniem z głębi serca. Marta z pewnością jest coachem i terapeutą, który pomaga, aby w znaczący sposób ruszyć naprzód. Dodatkowo posiada oprócz swojej wiedzy terapeutycznej, coachingowej, ogromne doświadczenie w pracy w biznesie, przez co czerpie z całego spektrum swoich doświadczeń i kompetencji - z korzyścią dla Klienta.

Marta jest świetnym coachem ale i terapeutą. Pełna zrozumienia, empatii ale również chłodnego spojrzenia na problem. Polecam!