lekarz Elżbieta Jamiołkowska

Okulista

Cudowny lekarz.Bardzo profesjonalna.Dla Niej pacjent to człowiek potrzebujący pomocy,a nie tylko numer pesel.Wiedza na najwyższym poziomie.Potrafi niezwykle trafnie wskazać przyczynę choroby i trafnie powiazać ją z terapią.Dzięki tej umiejętności i ogromnemu zaangażowaniu leczy kompleksowo chorobę,a nie tylko jej objawy. Wzór dla wszystkich lekarzy.

Prawdziwy lekarz!! Uratowała wzrok mojej 90-letniej Mamie.Dziekujemy. Nie polecam ... bo coraz trudniej się dostac!

Kompetencja i jeszcze kompetencja oraz życzliwe podejście do pacjenta. Lekarz z powołania! Bardzo szczegółowo tłumaczy i wyjaśnia stan choroby i sposób leczenia. Godna polecenia.

Godna polecenia.

Wspaniała i bardzo miła .Prawdziwy fachowiec .oddana pacientom

Wspaniała i bardzo miła .Prawdziwy fachowiec .oddana pacientom

Wspaniały lekarz , fachowiec, człowiek , kobieta. Właściwy CZŁOWIEK na właściwym miejscu. Wychodząc z wizyty u Pani Doktór stwierdziłem ,że wylosowałem wielki los w życiu zostając jej pacjentem. Robi to czego oczekiwalibyśmy od innych lekarzy. Wiesław Mróz

Wiesław Mróz

Wciąż poszukujesz "Okulista Marki"?

Boguckiego 6

Centrum Medyczne MML