dr n. med. Elżbieta Pilarczyk

Neonatolog, Pediatra

Dla mnie dr Pilarczyk jest aniołem. Prowadziła moje kochane bliźniaczki które urodziłam w 32 tyg. Dzieci były w bardzo ciężkim stanie. Po miesiącu mogłam zabrać je do domu. Teraz doganiaja rówieśników:) polecam wszystkim dr Pilarczyk. Posiada ogromną wiedzę, jest konkretna i gdy tylko miała dyżur byłam spokojna o moje maleństwa. Od pierwszego kontaktu czułam że jest to lekarz z zamiłowania o wielkim sercu. Do końca życia będę dziękować Bogu że moje córeczki trafiły pod opiekę dr Pilarczyk.

Mieliśmy kontakt z wieloma lekarzami, także pediatrami, ale nie spotyka się takich osób jak Pani Doktor. Rzetelna, uprzejma, z ogromną wiedzą i doskonałą intuicją, a przy tym skromna, ze szczerą chęcią pomocy, pamięta nawet o małych rzeczach, mimo (jak się domyślam) masy obowiązków z racji pełnionej funkcji Ordynatora; zawsze poświęca maksimum czasu. Mamy do Niej największe zaufanie. Widujemy się na wizytach w poradni Patologii Noworodka, ale bardzo bym chciała, żeby była pediatrą moich kolejnych dzieci, ale niestety, nie przyjmuje w żadnej przychodni, za to ratuje zdrowie i życie Dzieci na ...

Widujemy się na wizytach w poradni Patologii Noworodka, ale bardzo bym chciała, żeby była pediatrą moich kolejnych dzieci, ale niestety, nie przyjmuje w żadnej przychodni, za to ratuje zdrowie i życie Dzieci na OIOM-ie w szpitalu na Zaspie.
Pani Doktor, chapeau bas!

Świetny fachowiec, a przy tym ciepły i ogromnie życzliwy człowiek. W każdej chwili można zadzwonić (nawet "przeszkadzając" w Święta) i otrzymać pomoc telefoniczną czy umówić się na wizytę. Dla nas to ogromne wsparcie. Moja córeczka (wcześniaczek) jest od urodzenia pod opieką dr Pilarczyk i jesteśmy obie bardzooo zadowolone. Pozdrawiamy. B & K

Wspaniały lekarz, kompetentna, fachowa, z fantastycznym podejściem do dziecka. Bardzo polecam!

Trudno ubrać w słowa to co chcielibyśmy wyrazić o Pani Doktor Pilarczyk, to jak wygrana w Toto Lotka, mieć przyjemność z Panią Pilarczyk, niesamowicie inteligentna i wszechstronnie uzdolniona osoba. Serdecznie Pozdrawiamy

Wciąż poszukujesz "Neonatolog Sopot"?

Przychodnia Lekarska "Jasień" Przychodnia "Na Wzgórzu"
Jaworzniaków 37
80-180 Gdańsk