lekarz Emilia Walczak-Zgarda

Lekarz rodzinny

1,4

Poprosiłam p. lekarz o wystawienie recepty na antykoncepcję hormonalną, którą stosuję od ponad roku, na co przedstawiłam dowody. Pani doktor stwierdziła, że potrzebuje potwierdzenia z ramienia ginekologa Luxmed (bzdura!), w związku z tym nie wystawi mi recepty. Arogancka, nieuprzejma, absolutnie odradzam jakikolwiek kontakt z tą panią "lekarz".

Lekarz nie zainteresowany pacjentem i objawami. Rozmowa przebiegała w sposób mechaniczny jak z botem, a nie żywym człowiekiem. Dodatkowo poproszono mnie o zdjęcia migdałków, którego niestety w związku z problemem technicznym nie mogłam wysłać. Na co pani stwierdziła ‚ nasz system działa dobrze’ Zdecydowanie odradzam!!!

Lekarz z brakiem empatii. Wizyty online na których prosi o jakieś dziwne zdjecia bo musi ocenić stan migdałków, których wykonanie jest małomożliwe. Przebieg porady wygladał jak z automatycznym botem a nie lekarzem. odradzam kontakt

Lekarz mało empatyczny i nieprzyjemny. Konsultacja była tylko stratą czasu. Zdecydowanie nie polecam.

Lekarz mało empatyczny i nieprzyjemny. Konsultacja była tylko stratą czasu.
Zdecydowanie nie polecam.

Witam , Pani doktor prowadziła ze mną wizytę on-line , podczas której powiedziała zapytała o powód badań dla którego robiłem jak by nie można było odczytać co mam złe w wynikach. Odpowiedziałem jaki był , doktor napisała jaki wynik mam zły jak bym sam tego nie zauważył i zgineła podczas mojej wizyt i dalej nic nie wiem... Pani doktor chyba jest nie poważną osobą

Witam ,

Pani doktor chyba jest nie poważną osobą

Lekarz kompletnie nie zainteresowany tym co mówi do niego pacjent. Po kilku minutach rozmowy odsyła pacjenta do lekarza na czat. Wysoka temperatura 39,8 oraz silny ból gardła nie są wskazaniem do zwolnienia lekarskiego. Na szczęście w tym samym dniu została mi prawidłowo postawiona diagnoza, znacznie różniąca się od tej postawionej przez panią Walczak. Wdrożone leczenie zaczęło przynosić oczekiwane efekty. Kompletny brak empatii dla pacjenta. Pani doktor więcej pokory, a mniej pychy na przyszłość.

Czekałam na chacie na poradę 50 min. Chciałam aby wypisała receptę na maść - bo do dermatologa poprzedniego dnia czekałam 2h i się NIE DOCZEKAŁAM. Tak działa czat medicover - wpisuje czas oczekiwania 15 min, czekasz prawie godzinę. Odesłała z kwitkiem, tłumacząc jak to na czacie walczy z covidem - w tym czasie wypisałaby receptę 2 razy. Kompletnie nie zainteresowana pacjentem i pomocą jemu - nawet jeśli ta pomoc zajmie 2 min. Brak słów.

Nie poważny lekarz, nie słucha pacjenta, człowiek przychodzi z urazem kręgosłupa a Pani Emilia wystawia opinie zdrowego i zdatnego do pracy. Ten człowiek nie powinien leczyć ludzi, nie kompetentny w swoim fachu, z takim podejściem do sprawy robi jeszcze większa krzywdę ludziom. Lekarz nadający się do wypisywania recept na przeziębienia. Nie polecam, omijać z daleka. „Pęknięcie kręgu lędźwiowego jest urazem, który okazać się może bardzo poważny dla naszego zdrowia. Z reguły powstaje on w wyniku upadku na plecy, pośladki, czy w wyniku uderzenia w okolice pleców, np. wypadku samochodowego. Jak ...

„Pęknięcie kręgu lędźwiowego jest urazem, który okazać się może bardzo poważny dla naszego zdrowia. Z reguły powstaje on w wyniku upadku na plecy, pośladki, czy w wyniku uderzenia w okolice pleców, np. wypadku samochodowego. Jak wszystkie urazy kręgosłupa jest on bardzo niebezpieczny, z tego względu, iż istnieje ryzyko uszkodzenia rdzenia kręgowego a co z tym związane paraliż lub bóle, odrętwienia, wynikające z ucisku na rdzeń kręgowy.

Przy urazach tego typu pojawia się silny ból kręgosłupa. Może wystąpić również obrzęk oraz krwiak. W znacznym stopniu przykurczeniu ulegają mięśnie przykręgosłupowe, co z czasem również jest problemem w powrocie do sprawności.

Z urazem tego typu należy jak najszybciej udać się na SOR, gdzie ortopeda wykona odpowiednie badania: RTG, USG lub/i rezonans magnetyczny w przypadku możliwości przerwania rdzenia kręgowego. Dalsze leczenie uzależnione będzie od stopnia skomplikowania urazu. Wprowadza się unieruchomienie, specjalistyczne gorsety lub przeprowadza operację. Długość dojścia do sprawności może wynosić nawet 3 miesiące.

Niezbędna są regularne wizyty u fizjoterapeuty, w celu przeprowadzenia odpowiednich zabiegów manualnych i usunięciu punktów spustowych. Zaleci on również ćwiczenia, które pomogą w powrocie do treningów. „

Bardzo dobry lekarz , który bazuje na amerykańskich badaniach i doświadczeniach. Stosuje bardzo dobre leki które są naprawdę dobre a jednocześnie na polską kieszeń. Potrafi wykryć stany zawałowe jak i dobrze pacjenta obsłużyć naprawdę polecam.