dr n. med. Ewa Grzesiak-Kubica

Niestety to zakrawa na bład lekarski co mnie spotkało - zabieg, który był wykonywany u niej na oddziale , w bzdury, które wciskała mi Pani doktor kolejni lekarze nie dowierzali , byli zdziwieni kompletnie niepoważnymi diagnozami, albo jej usg jest złomem albo wprowadza pacjenta celowo w błąd. Tyle ile spotkało mnie z jej powodu strachu i nieprzyjemności nie życzę nikomu

Bardzo miła i doświadczona Pani doktor godna polecenia.

Bardzo miła i doświadczona Pani doktor godna polecenia.

ogromne doświadczenie i kompetencja,dzieki jej fachowości pomimo problemów z donoszeniem ciąży plamienia, skurcze od prawie samego początku ciąży, później wapnienie łożyska dzięki jej opiece urodziłąm w terminie zdrową, piękną córeczkę. Sam poród z jej udziałem i pomocą to wydarzeniam, które nie jest smutnym wspomnieniem bólu i bezsilności. W jej towarzystwie i przy jej fachowej pomocy mogłsbym rodzić co tydzień.

Gorąco polecam. Mądra, doświadczona Pani Doktor, cudownie ciepła kobieta, godna zaufania. Kocha to co robi. Jest LEKARZEM Z POWOŁANIA. Jest po prostu BOSKA.

Wielki szacunek dla Pani doktor :) Trafiłam 3 lipca br do kliniki w Katowicach Ligocie byłam potwornie załamana i cały świat mi się zawalił gdyż od lat żyję w nieustannym stresie, a tu jeszcze żeby tego było mało to choroba nowotworowa i czekała mnie bardzo poważna operacja (stwierdzono u mnie 13 czerwca br w Centrum Onkologii raka trzonu macicy i atypowy rozrost błon śluzowych macicy i nie ma na co czekać tylko trzeba jak najszybciej operować. ). Dlatego też moja wizyta w gabinecie u Pani dr nauk med.Ewy Grzesiak Kubicy. ...

To właśnie pani doktor operowała mnie 2o lipca br za co jestem bardzo wdzięczna. Miałam zapewnione doskonałe warunki w klinice sala dwuosobowa z łazienką . Cudowna i fachowa opieka medyczna - przemiłe położne i oddane swojej pracy czyli pacjentkom:) Muszę przyznać że w dzisiejszych czasach trudno u lekarzy o tak kompetentne, profesjonalne,życzliwe i serdeczne podejście do pacjenta z jakim się spotkałam ze strony Pani doktor. Pani doktor jest wspaniałym lekarzem , a zarazem cudownym człowiekiem ,dzięki tak doskonałemu podejściu do mojej osoby podbudowała mnie psychicznie przed operacją ,gdyż potwornie się bałam . jestem już ponad miesiąc po operacji i teraz leczę się w Instytucie Onkologii w Gliwicach .W najbliższym czasie czeka mnie brachyterapia.
Jeszcze raz bardzo dziękuję Pani doktor :) Aby w Polsce było więcej tak wspaniałych lekarzy :)

Pani doktor jest osobą godną polecenia.Trafiłam do kliniki w Katowicach Ligocie i jestem przed bardzo poważną operacją stwierdzono u mnie w Centrum Onkologii raka narządów kobiecych i nie ma na co czekać tylko trzeba jak najszybciej operować.Dlatego też moja wizyta u Pani dr nauk med.Ewy Grzesiak Kubicy.Muszę przyznać że w dzisiejszych czasach trudno o tak kompetentne, profesjonalne,życzliwe i serdeczne podejście do pacjenta z jakim się spotkałam ze strony Pani doktor.Żeby w naszym kraju było więcej tak wspaniałych lekarzy:)

Polecam Panią Doktor pod względem kompetencji i podejścia do pacjenta a także jako człowieka sympatycznego i godnego zaufania. Prowadzi aktualnie moją druga ciążę i jak dotąd nie zwiodłam się na jej diagnozach. Zawsze cierpliwie odpowie na każde moje pytanie, potrafi pocieszyć i podnieść na duchu w cięższych chwilach (które w ciąży się zdarzają). Osobiście polecam!

Zdecydowanie odradzam! Tak jak w pierwszej ocenie Pani dr na Oddziale nie zainteresowała się moją osobą, chociaż byłam jej pacjentką, chodziłam do gabinetu prywatnego. Gdy zadzwoniłam do Pani dr, że mam skurcze - 28 tydz. ciąży kazała mi przyjechać do gabinetu prywatnego tylko po to by napisać kartkę do lekarza dyż. w szpitalu o przyjęcie mnie, za co zostałam skasowana 150 zł. Podczas tego pobytu w szpitalu innego lekarza poprosiłam o dokładne badanie USG, w którym okazało się że moje dziecko jest baaaardzo chore. Pani dr nie widziała tego na swoim USG i wydawała kartki budowa serca prawidłowa, serce czterokomorowe, a dzicko nie miało wydzielonych komór i przedsionków! Wada ta nazywa się wspólny kanał przedsionkowo komorowy. Nasze dziecko urodziło się z wadą genetyczną. Pani dr tego nie wychwyciła,chociaż poza wadą serca było jeszcze kilka innych objawów nieprawidłowości płodu. Gdy Pani dr się dowiedziała o tym fakcie od lekarza, który robił wtedy nam to USG powiedziała nam, tak od siebie, że to jest niczyja wina. To jest prawda, ale jeśli nie umie wykonywać badania USG to niech go nie robi i nie daje kartek, które potwierdzają niedouczenie Pani dr. Pewnie gdyby wszystko było dobrze walilibyśmy kasę Pani dr i byłoby ok. Pani dr znałaby czas dla nas w szpitalu. Stało się inaczej. Wniosek nasuwa mi się jeden - znam teraz lekarzy, którzy za mniejsze pieniądze są dobrymi diagnostami i fachowcami, nie tylko od ciąż przebiegających książkowo i bez patologii. Zdecydowanie odradzam Panią dr

Bylam pacjętem prywatnym pani doktor, kiedy trafilam na oddział szpitala w którym ona pracuje, mimo że mnie sama na niego skierowala, przez caly mój pobyt nie poświęciła nawet 5 min czasu aby sprawdzić mój stan zdrowia a na korytarzu udawała że mnie nie poznaje. Dlaczego tak się stalo? Mam tylko jedną myśl....dużo przykrości i duże rozczarowanie. Mam nadzieje, że młode pokolenie lekarzy które kształci się w klinice będzie widziało w pacjęcie człowieka a nie wyłacznie źródło dochodu.

Kompetentna pani doktor wzbudzająca zaufanie.

Kompetentna pani doktor wzbudzająca zaufanie.