Ewa Jagódzka

Protetyk, Stomatolog

Pani Doktor jest bardzo miła i uczynna. Jednak stosowane metody nie są rewelacyjne. Pani Doktor namówiła mnie na super ekstra korony pełnoceramiczne za dość duże pieniądze. Trwało to dłużej niż się umówiłyśmy, efekt nie był zachwycający, ale trudno. Po jakimś czasie jedna korona nadkruszyła się. Naprawa była ekspresowa i tylko po kosztach materiałów, ale jeszcze nie minął tydzień, a uzupełnienie wypadło.

W końcu znalazłem dentystę do którego nie będę się bał przyjść ponownie :) . Co mogę powiedzieć : Miło , Rozsądnie cenowo , i fachowe podejście do pacjenta . Polecam Robert .

Robert .

Dobre, kompleksowe podejście do pacjenta. Bardzo "ludzka" osoba. Życzliwa i "uśmiechnięta". Polecam.

Fachowy ,uprzejmy i delikatny lekarz.Pani doktor prfesjonalnie podchodzi do pacjenta.Wyleczyla mi wiele zebow za nie wielka kwote.

od lat cała moja rodzina korzysta z usług Pani Doktor Jagódzkiej, jesteśmy bardzo zadowoleni

Wciąż poszukujesz "Protetyk Kraków"?

Centrum Implantologii i Stomatologii Estetycznej Cichoń
Borelowskiego - Lelewela 13, 9441745024