Protetyk Kraków

Stomatolog Kraków lek. dent. Dariusz Wilisowski

lek. dent. Dariusz Wilisowski

Luxdentica
Lubostroń 22G/7

Super stomatolog, konkretny, a przy tym bardzo uprzejmy. Rzadko się spotyka takich lekarzy, także w prywatnych klinikach (o nfz nawet nie mówię:D). Tutaj naprawdę wszystko na 5!!!. Każdemu polecam wizytę u dra Wilisowskiego, ja akurat usuwałam ósemkę. Zabieg każdy mi przedstawiał jako koszmar i traumę, a w rzeczywistości było bardzo znośnie, pod skutecznym znieczuleniem. Na pewno zdecydowanie lepiej niż sobie wyobrażałam.

Opinia dodana przez: Karolkaa
Protetyk Kraków lek. dent. Beata Świątkowska

lek. dent. Beata Świątkowska

Stomatolog, Protetyk

Stomatolog Beata Świątkowska
Ignacego Krasickiego 30/84

Bardzo bardzo POLECAM uslugi Pani doctor. Prawdziwy wspanialy SPECJALISTA!
Profesionalne podejcie, uprzejmosc i zupelnie bezinteresowna dorada, godna zaufania i powierzenia wszelkich prac. :) A wiem o czym mowie, bo mam juz w przeszlosci szereg nieprzyjemnych doswiadczen ze stomatologia !
Zbyt późno trafiłam w ręce doktor Świątkowskiej! wielka strata!
Powodzenia w pracy zawodowej. Dziekuje za SUPER porade i opinie.

Bardzo bardzo POLECAM uslugi Pani doctor. Prawdziwy wspanialy SPECJALISTA!
Zbyt późno trafiłam w ręce doktor Świątkowskiej! wielka strata!
Powodzenia w pracy zawodowej. Dziekuje za SUPER porade i opinie.

Opinia dodana przez: Joanna

lek. stom. Izabella Klimek

Gabinet Stomatologiczny Izabella Klimek
Kronikarza Galla 22

Bardzo polecam Panią Doktor. Od zawsze mam problemy z zębami. Bywalam u wielu dentystow. Do Pani Doktor Klimek chodzę od lat i jestem bardzo zadowolona. Jest profesjonalną, rzetelną i uczciwą osobą godną polecenia.

Opinia dodana przez: Jagoda
Protetyk Kraków lek. dent. Marta Zinkow

lek. dent. Marta Zinkow

Protetyk, Medycyna estetyczna

Dentima s.c.
Władysława Żeleńskiego 86
31-353 Bronowice Wielkie, Kraków

Dziękuję Pani Doktor za wieloletnie ratowanie i odratowanie resztek mojego marnego uzębienia. Efekty świetne, zarówno zdrowotne jak i estetyczne. Profesjonalizm w każdym calu, wielka kultura osobista i spokój udzielający się pacjentowi w trudnych chwilach oraz osobowość i fachowość budzące zaufanie. Nawet u takiego weterana jak ja. Po wcześniejszych przejściach z innymi lekarzami ( pewnie chcieli dobrze, ale nie zawsze wychodziło- z niedostatku wiedzy, chęci czy możliwości sprzętowych ) nie liczyłam na nic dobrego, a spotkało mnie wielkie szczęście, ze trafiłam na Panią Doktor.
Oszczerstwa łatwo wypisywać, a podłych i zawistnych ludzi nie brakuje. Na szczęście takie umiejętności i zaangażowanie na rzecz pacjenta obronią się same.
Ceny jak ceny - w Polsce przynajmniej 5 razy niższe niż w Stanach. Każdy ma wybór, może pójść do gabinetu, w którym pracuje się na tanich materiałach. Ja wiele lat temu popełniłam taki błąd - nie polecam.
Uprzedzam potencjalne ataki i pomówienia padalców: nie jestem rodziną ani opłaconym klakierem, a jedynie wdzięcznym, wymagającym i upierdliwym często pacjentem :)

Wolny termin: 22 Sie o 12:00. Sprawdź inny. # 5

Centrum Stomatologiczne Zakopianka
ul.Zakopiańska 62

lek. dent. Dominik Woźniak

Gabinet Stomatologiczny TRIDENT
ul. Lubostroń 22G/25

W gabinecie stomatologicznym Trident u Pana Doktora Dominika Woźniaka poczułem, że jestem diagnozowany i leczony w pełni profesjonalnie, zgodnie ze standardami, w bardzo komfortowych warunkach oraz z dbałością o każdy szczegół. Zaangażowanie w wykonywany zawód, kultura osobista i niecodzienne poczucie humoru Doktora to tylko nieliczne spośród Jego zalet. Polecam wcześniejsze rezerwacje z uwagi na "ciasny" kalendarz, pomimo elastycznych godzin. Gabinet Trident zasługuje na moją najwyższą ocenę i rekomenduję go każdej osobie pragnącej mieć piękny i zdrowy uśmiech.

Opinia dodana przez: bk22 bk22

Teresa Liszka

Stomatolog, Protetyk

Kraków

Pani stomatolog Teresa Liszka jest wyjątkowym lekarzem stom. Leczy ząbki mojego 3,5 letniego synka, dziecko z chęcią chodzi na wizyty i nie boi sie urządzeń stomatologicznych. Pani dr zawsze tłumaczy dziecku co do czego jest i dziecko jest bardzo zaciekawione jak to bedzie w jego ząbkach. Polecam takiego stomatologa każdemu !!!

Stomatolog dziecięcy Kraków dr Michał Kotnowski

dr Michał Kotnowski

Stomatolog dziecięcy, Stomatolog

Centrum Implantologii i Stomatologii Estetycznej Cichoń
Borelowskiego - Lelewela 13, 9441745024

Doktor Kotnowski to przemiły człowiek z profesjonalnym podjeciem do pacjenta. Leczyłam u niego kilka ubytków, moja mała córeczka zaliczyła bezproblemową wizyte adaptacyjną, a moja mama ma wykonywaną u doktora prace protetyczną. Zatem mogę powiedzieć ze poznałam doktora ze wszytskich stron jego specjalości i jak najbardziej polecam. Cierpliwy i dokładny. Przedstawia kilka rozwiązań. Dobrze tłumaczy. Zatem wizyty na plus.

Opinia dodana przez: Anka

Ośrodek Implantologiczno-Stomatologiczny
ul. Miłkowskiego3/701

Bardzo komtetentna i budząca zaufanie lekarka. Z efektu końcowego pracy jestem bardzo zadowolony. W sumie całe leczenie wspominam bardzo miło, choć dotychczas bardzo bałem się dentysty. Gorąco polecam! J.P.

lek. stom. Magdalena Gromadka - Długosz

Stomatolog dziecięcy, Stomatolog

Centrum Stomatologiczne "VITADENT"
ul. Walerego Sławka 17

byłem w sumie na trzech wizytach. Leczenie jasno wytłumaczone i przedstawione. Pani Magda jest miłą osobą, troszkę taka pozytywnie zakręcona i zabiegana, ale co najważniejsze ma dobrą rękę i podejście do pacjenta. Leczenie było praktycznie bezbolesne, koszty jasno znane i co najważniejsze skuteczne! polecam P.S. dla zmotoryzowanych dość dobre miejsce ze względu na ogólny parking ale uważajcie na nawierzchnię bo łatwo nogę przypadkiem skręcić

Opinia dodana przez: Łukasz

Protetycy w mieście Kraków