Protetyk Kraków

Kraków Protetyk lek. dent. Beata Świątkowska

lek. dent. Beata Świątkowska

Stomatolog Beata Świątkowska
Ignacego Krasickiego 30/84

Bardzo bardzo POLECAM uslugi Pani doctor. Prawdziwy wspanialy SPECJALISTA!
Profesionalne podejcie, uprzejmosc i zupelnie bezinteresowna dorada, godna zaufania i powierzenia wszelkich prac. :) A wiem o czym mowie, bo mam juz w przeszlosci szereg nieprzyjemnych doswiadczen ze stomatologia !
Zbyt późno trafiłam w ręce doktor Świątkowskiej! wielka strata!
Powodzenia w pracy zawodowej. Dziekuje za SUPER porade i opinie.
Opinia dodana przez: Joanna
Kraków Protetyk lek. dent. Marta Zinkow

lek. dent. Marta Zinkow

Protetyk, Medycyna estetyczna

Dentima s.c.
Władysława Żeleńskiego 86
31-353 Bronowice Wielkie, Kraków

Bardzo miła Pani stomatolog. Można poczuć się bezpiecznie, dobrze doradza i dzięki Pani Zinkow obecnie mam wyleczone wszystkie ubytki i uzupełnione braki. Całe zęby wyglądają o niebo lepiej jak jeszcze kilka miesięcy temu. Dziękuję i polecam. Dodam, że praktycznie całość odbyła się bezpoleśnie!
Opinia dodana przez: Aleksandra B
Kraków Stomatolog lek. stom. Bartosz Cichoń

lek. stom. Bartosz Cichoń

Centrum Implantologii i Stomatologii Estetycznej Cichoń
Borelowskiego - Lelewela 13, 9441745024

wizyta już od 70
Dzięki mojej córce, która leczyła się u dr Cichonia ja też trafiłam do niego. Moje zęby nigdy nie wyglądały dobrze ale dzięki doktorow wszystko się zmieniło. Mam korony EMax które niczym nie różnią się od prawdziwych zębów. Wyglądają fenomenalnie a ja wreszcie mogę się uśmiechać! Jeszcze raz doktorze bardzo dziękuję! A i najważniejsze poza tym że doktor jest świetnym fachowcem to jeszcze jest przystojny. ;-)
Opinia dodana przez: Zofia
Kraków Stomatolog lek. stom. Włodzimierz Zemowski

lek. stom. Włodzimierz Zemowski

Specjalistyczny Gabinet Stomatologiczny
ul. Juliusza Lea 14 lok. 1

wizyta już od 60

Od dziecka boje się dentystów, bo chociaz wszyscy piszą na swoich stronach ze przeprowadzają zabiegi bezboleśnie to nie zawsze tak jest. Doktor Zemowski poradził sobie z moimi zębami rewelacyjnie i chociaż dentystów wciaż nie lubię, to do niego będę chodzić z przyjemnością. Polecam każdemu, kto potrzebuje kompetentnego lekarza.
Opinia dodana przez: Marysia
Kraków Stomatolog dziecięcy dr Michał Kotnowski

dr Michał Kotnowski

Stomatolog dziecięcy, Stomatolog

Centrum Implantologii i Stomatologii Estetycznej Cichoń
Borelowskiego - Lelewela 13, 9441745024

Doktor Kotnowski to przemiły człowiek z profesjonalnym podjeciem do pacjenta. Leczyłam u niego kilka ubytków, moja mała córeczka zaliczyła bezproblemową wizyte adaptacyjną, a moja mama ma wykonywaną u doktora prace protetyczną. Zatem mogę powiedzieć ze poznałam doktora ze wszytskich stron jego specjalości i jak najbardziej polecam. Cierpliwy i dokładny. Przedstawia kilka rozwiązań. Dobrze tłumaczy. Zatem wizyty na plus.
Opinia dodana przez: Anka
Kraków Stomatolog lek. dent. Agnieszka Bogusławska - Miśkiewicz

lek. dent. Agnieszka Bogusławska - Miśkiewicz

Luxdentica
Lubostroń 22G/7

Uprzejmość i profesjonalizm a przy tym zdroworozsadkowe podejście. Dodatkowy plus za świetne podejście do dzieci, nawet tych trudnych!
Kraków Stomatolog lek. dent. Dariusz Wilisowski

lek. dent. Dariusz Wilisowski

Luxdentica
Lubostroń 22G/7

Super stomatolog, konkretny, a przy tym bardzo uprzejmy. Rzadko się spotyka takich lekarzy, także w prywatnych klinikach (o nfz nawet nie mówię:D). Tutaj naprawdę wszystko na 5!!!. Każdemu polecam wizytę u dra Wilisowskiego, ja akurat usuwałam ósemkę. Zabieg każdy mi przedstawiał jako koszmar i traumę, a w rzeczywistości było bardzo znośnie, pod skutecznym znieczuleniem. Na pewno zdecydowanie lepiej niż sobie wyobrażałam.
Opinia dodana przez: Karolkaa

Krystyna Jankowicz

NZOZ DENTO-2
Krakusa 10a/2 Kraków Podgórze

Od ponad dziesięciu lat chodzę na wizyty u p. dr Jankowicz. Różne komplikacje stomatologiczne się działy w tym czasie: a to przydarzyło się zapalenie dziąsła, a to trzeba było zrobić koronkę, a czasem nawet - usunąć ząb. A potem wykonać mostek, na przykład.
P dr Krystyna Jankowicz nigdy mnie nie zawiodła, wszystkie zabiegi stomatologiczne wykonywała - po prostu - znakomicie.
Profesjonalizm w każdym calu, spokój i powaga równocześnie ...
Opinia dodana przez: Roman Honet

lek. dent. Jarosław Jania

poradnia stomatologiczna
Kraków ul Ćwiklińskiej
Kraków

Na początku leczył w przychodni na nfz, potem otworzył swój gabinet na Bieżanowie, i poszłam za nim w ciemno. Jako że ja jestem straszna panikara po za tym nie dam sobie wbić igły więc znieczulenie odpada. Wszystkie zęby robił na żywca jak to się mówi, gdy widział że ubytek jest większy zawsze uprzedzał że może boleć, i umawiałam się tak że w razie gdy faktycznie będzie boleć damy znieczulenie - ...

Protetycy w Krakowie