Protetyk Kraków

lek. dent. Beata Świątkowska

Stomatolog, Protetyk

Stomatolog Beata Świątkowska
Ignacego Krasickiego 30/84

Bardzo bardzo POLECAM uslugi Pani doctor. Prawdziwy wspanialy SPECJALISTA!
Profesionalne podejcie, uprzejmosc i zupelnie bezinteresowna dorada, godna zaufania i powierzenia wszelkich prac. :) A wiem o czym mowie, bo mam juz w przeszlosci szereg nieprzyjemnych doswiadczen ze stomatologia !
Zbyt późno trafiłam w ręce doktor Świątkowskiej! wielka strata!
Powodzenia w pracy zawodowej. Dziekuje za SUPER porade i opinie.
Opinia dodana przez: Joanna
Protetyk Kraków lek. dent. Marta Zinkow

lek. dent. Marta Zinkow

Protetyk, Medycyna estetyczna

Dentima s.c.
Władysława Żeleńskiego 86
31-353 Bronowice Wielkie, Kraków

Bardzo miła Pani stomatolog. Można poczuć się bezpiecznie, dobrze doradza i dzięki Pani Zinkow obecnie mam wyleczone wszystkie ubytki i uzupełnione braki. Całe zęby wyglądają o niebo lepiej jak jeszcze kilka miesięcy temu. Dziękuję i polecam. Dodam, że praktycznie całość odbyła się bezpoleśnie!
Opinia dodana przez: Aleksandra B
Stomatolog dziecięcy Kraków dr Michał Kotnowski

dr Michał Kotnowski

Stomatolog dziecięcy, Stomatolog

Centrum Implantologii i Stomatologii Estetycznej Cichoń
Borelowskiego - Lelewela 13, 9441745024

Doktor Kotnowski to przemiły człowiek z profesjonalnym podjeciem do pacjenta. Leczyłam u niego kilka ubytków, moja mała córeczka zaliczyła bezproblemową wizyte adaptacyjną, a moja mama ma wykonywaną u doktora prace protetyczną. Zatem mogę powiedzieć ze poznałam doktora ze wszytskich stron jego specjalości i jak najbardziej polecam. Cierpliwy i dokładny. Przedstawia kilka rozwiązań. Dobrze tłumaczy. Zatem wizyty na plus.
Opinia dodana przez: Anka
Stomatolog Kraków lek. stom. Bartosz Cichoń

lek. stom. Bartosz Cichoń

wizyta już od 70

Centrum Implantologii i Stomatologii Estetycznej Cichoń
Borelowskiego - Lelewela 13, 9441745024

Dzięki mojej córce, która leczyła się u dr Cichonia ja też trafiłam do niego. Moje zęby nigdy nie wyglądały dobrze ale dzięki doktorow wszystko się zmieniło. Mam korony EMax które niczym nie różnią się od prawdziwych zębów. Wyglądają fenomenalnie a ja wreszcie mogę się uśmiechać! Jeszcze raz doktorze bardzo dziękuję! A i najważniejsze poza tym że doktor jest świetnym fachowcem to jeszcze jest przystojny. ;-)
Opinia dodana przez: Zofia
Stomatolog Kraków lek. dent. Agnieszka Bogusławska - Miśkiewicz

lek. dent. Agnieszka Bogusławska - Miśkiewicz

Luxdentica
Lubostroń 22G/7

Uprzejmość i profesjonalizm a przy tym zdroworozsadkowe podejście. Dodatkowy plus za świetne podejście do dzieci, nawet tych trudnych!
Stomatolog Kraków lek. stom. Włodzimierz Zemowski

lek. stom. Włodzimierz Zemowski

wizyta już od 60

Specjalistyczny Gabinet Stomatologiczny
ul. Juliusza Lea 14 lok. 1

Od dziecka boje się dentystów, bo chociaz wszyscy piszą na swoich stronach ze przeprowadzają zabiegi bezboleśnie to nie zawsze tak jest. Doktor Zemowski poradził sobie z moimi zębami rewelacyjnie i chociaż dentystów wciaż nie lubię, to do niego będę chodzić z przyjemnością. Polecam każdemu, kto potrzebuje kompetentnego lekarza.
Opinia dodana przez: Marysia

Stomatolog Kraków lek. dent. Dariusz Wilisowski

lek. dent. Dariusz Wilisowski

Luxdentica
Lubostroń 22G/7

Super stomatolog, konkretny, a przy tym bardzo uprzejmy. Rzadko się spotyka takich lekarzy, także w prywatnych klinikach (o nfz nawet nie mówię:D). Tutaj naprawdę wszystko na 5!!!. Każdemu polecam wizytę u dra Wilisowskiego, ja akurat usuwałam ósemkę. Zabieg każdy mi przedstawiał jako koszmar i traumę, a w rzeczywistości było bardzo znośnie, pod skutecznym znieczuleniem. Na pewno zdecydowanie lepiej niż sobie wyobrażałam.
Opinia dodana przez: Karolkaa

lek. dent. Dominik Woźniak

wizyta już od 120

Gabinet Stomatologiczny TRIDENT
ul. Lubostroń 22G/25

W gabinecie stomatologicznym Trident u Pana Doktora Dominika Woźniaka poczułem, że jestem diagnozowany i leczony w pełni profesjonalnie, zgodnie ze standardami, w bardzo komfortowych warunkach oraz z dbałością o każdy szczegół. Zaangażowanie w wykonywany zawód, kultura osobista i niecodzienne poczucie humoru Doktora to tylko nieliczne spośród Jego zalet. Polecam wcześniejsze rezerwacje z uwagi na "ciasny" kalendarz, pomimo elastycznych godzin. Gabinet Trident zasługuje na moją najwyższą ocenę i rekomenduję go każdej ...
Opinia dodana przez: bk22

Teresa Liszka

Stomatolog, Protetyk

Kraków

Pani stomatolog Teresa Liszka jest wyjątkowym lekarzem stom. Leczy ząbki mojego 3,5 letniego synka, dziecko z chęcią chodzi na wizyty i nie boi sie urządzeń stomatologicznych. Pani dr zawsze tłumaczy dziecku co do czego jest i dziecko jest bardzo zaciekawione jak to bedzie w jego ząbkach. Polecam takiego stomatologa każdemu !!!

Protetycy w Krakowie