lek. stom. Włodzimierz Zemowskilek. stom. Włodzimierz Zemowski - zdjęcie profilowezdjęcie #1zdjęcie #2zdjęcie #3zdjęcie #4zdjęcie #5zdjęcie #6

lek. stom. Włodzimierz Zemowski

Stomatolog, Protetyk stomatologiczny

Ukończyłem studia na Oddziale Stomatologicznym Wydziału Lekarskiego Uniwersytetu Jagiellońskiego w Krakowie.

Kilkanaście lat pracowałem jako asystent i wykładowca w ...

Kilkanaście lat pracowałem jako asystent i wykładowca w Katedrze Protetyki Stomatologicznej Collegium Medicum UJ w Krakowie. Poza pracą naukowo-dydaktyczną, prowadziłem także kursy i szkolenia dla lekarzy w ramach specjalizacji z protetyki stomatologicznej.

Jestem specjalistą I stopnia stomatologii ogólnej i II stopnia protetyki stomatologicznej.

W czasie pracy zawodowej odbyłem wiele kursów i szkoleń, w kraju i za granicą. Przebywałem na wielomiesięcznych stypendiach: w Klinice Uniwersyteckiej w Muenster, Wuerzburgu oraz na Freie Universitaet Berlin, gdzie byłem asystentem. Odbyłem staże w Poznaniu, Warszawie, Bonn i Wurzburgu.

Jestem autorem kilkunastu publikacji w specjalistycznych czasopismach.

Prywatny gabinet stomatologiczny prowadzę od 1990 roku.

Od dziecka boje się dentystów, bo chociaz wszyscy piszą na swoich stronach ze przeprowadzają zabiegi bezboleśnie to nie zawsze tak jest. Doktor Zemowski poradził sobie z moimi zębami rewelacyjnie i chociaż dentystów wciaż nie lubię, to do niego będę chodzić z przyjemnością. Polecam każdemu, kto potrzebuje kompetentnego lekarza.

Zapisałam się do dr. Zemowskiego na wybielanie ale okazało się, że jeden z zębów musiał być wcześniej wyleczony. Umówilam się na wizytę i bardzo szybko zdążyłam wszystko zalatwić. Polecam, jestem bardzo zadowolona z uslug dr. Zemowskiego

Dr Zemowski poradził sobie u mnie z ułamanym zębem, którego nie potrafili naprawić porządnie dwaj inni dentyści, wszystko poszło mu szybko i sprawnie, widać że wie co robi. Bardzo kompetentny człowiek, szczerze polecam każdemu!

Borowanie jak borowanie, ze znieczuleniem oczywiście i nie bolało, gość jest w porządku, nie ma się czego bać. Wychodzi na to, że przez dwadzieścia lat nie nauczyłem się porządnie myć zębów, bo dostałem małą pogadankę na temat, trochę głupio, ale się przyda.

Ja się leczyłam ortodontycznie i jestem naprawdę zadowolona z efektu. Wiadomo że odrutowanie szczególną przyjemnością nie jest, ale warto, a doktor świetnie tłumaczy jak dbać o higienę tego ustrojstwa.

Po latach zaniedbań moje zęby przedstawiały małą katastrofę, na szczęscie dzieki doktorowi udało się to naprawić i nawet uratować dosc beznadziejny przypadek. Bardzo polecam doktora, porządny specjalista.

Przy moim “szczęściu” do zębów zdarzyło mi się odwiedzać Zemowskiego wielokrotnie, ale jak widać wracam,bo jestem zadowolony z zabiegów. Już prawie ziomki z nas, hehe. Teściowej polecałem i też zadowolona :P

Miły, profesjonalny, rzetelny dentysta. Naprawi co trzeba, jak mówi że nie będzie boleć, to nie boli. Niestety trochę ciężko o terminy, ale to też chyba o czymś świadczy.

Byłem wczoraj, dzięki doktorowi wychodzę z chronicznych problemów z dziąsłami. Profesjonalnie, komunikatywny facet, wie co robi. Poleciła mi znajoma, jej leczył chyba próchnicę po prostu i wszystko w porządku.

Dr. Zemowski to bardzo dobry profesjonalista, leczy całą moją rodzinę i nikt nigdy nie miał problemów z zębami, które raz wyleczył. Jasno tłumaczy problem, poświęca 100% uwagi pacjentowi i na prawdę zna się na rzeczy. Polecam, ja jestem bardzo zadowolony.