lek. stom. Włodzimierz Zemowskilek. stom. Włodzimierz Zemowski - zdjęcie profilowezdjęcie #1zdjęcie #2zdjęcie #3zdjęcie #4zdjęcie #5zdjęcie #6

lek. stom. Włodzimierz Zemowski

Stomatolog, Protetyk stomatologiczny

Ukończyłem studia na Oddziale Stomatologicznym Wydziału Lekarskiego Uniwersytetu Jagiellońskiego w Krakowie.

Kilkanaście lat pracowałem jako asystent i wykładowca w ...

Kilkanaście lat pracowałem jako asystent i wykładowca w Katedrze Protetyki Stomatologicznej Collegium Medicum UJ w Krakowie. Poza pracą naukowo-dydaktyczną, prowadziłem także kursy i szkolenia dla lekarzy w ramach specjalizacji z protetyki stomatologicznej.

Jestem specjalistą I stopnia stomatologii ogólnej i II stopnia protetyki stomatologicznej.

W czasie pracy zawodowej odbyłem wiele kursów i szkoleń, w kraju i za granicą. Przebywałem na wielomiesięcznych stypendiach: w Klinice Uniwersyteckiej w Muenster, Wuerzburgu oraz na Freie Universitaet Berlin, gdzie byłem asystentem. Odbyłem staże w Poznaniu, Warszawie, Bonn i Wurzburgu.

Jestem autorem kilkunastu publikacji w specjalistycznych czasopismach.

Prywatny gabinet stomatologiczny prowadzę od 1990 roku.

Polecam, byłam na wybielaniu zębów, efekt bardzo ładny. Profesjonalnie. Przestronny gabinet, wszystko nowoczesne i sterylnie czyste.

Przy moim “szczęściu” do zębów zdarzyło mi się odwiedzać Zemowskiego wielokrotnie, ale jak widać wracam,bo jestem zadowolony z zabiegów. Już prawie ziomki z nas, hehe. Teściowej polecałem i też zadowolona :P

Zapisałam się do dr. Zemowskiego na wybielanie ale okazało się, że jeden z zębów musiał być wcześniej wyleczony. Umówilam się na wizytę i bardzo szybko zdążyłam wszystko zalatwić. Polecam, jestem bardzo zadowolona z uslug dr. Zemowskiego

Dr Zemowski poradził sobie u mnie z ułamanym zębem, którego nie potrafili naprawić porządnie dwaj inni dentyści, wszystko poszło mu szybko i sprawnie, widać że wie co robi. Bardzo kompetentny człowiek, szczerze polecam każdemu!

Od dziecka boje się dentystów, bo chociaz wszyscy piszą na swoich stronach ze przeprowadzają zabiegi bezboleśnie to nie zawsze tak jest. Doktor Zemowski poradził sobie z moimi zębami rewelacyjnie i chociaż dentystów wciaż nie lubię, to do niego będę chodzić z przyjemnością. Polecam każdemu, kto potrzebuje kompetentnego lekarza.

Dr. Zemowski to bardzo dobry profesjonalista, leczy całą moją rodzinę i nikt nigdy nie miał problemów z zębami, które raz wyleczył. Jasno tłumaczy problem, poświęca 100% uwagi pacjentowi i na prawdę zna się na rzeczy. Polecam, ja jestem bardzo zadowolony.

Polecam doktora. Przeprowadził skomplikowane leczenie ortodontyczne corki, była długo leczona przez innych lekarzy, bez efektów. Konkretny. Poprzedni lekarze byli a skutki opłakane. Świetny gabinet, miłe asystentki. Córka jest po ściagnięciu aparatu i jest świetny zaskakujący efekt.

Trafiłem do doktora z połamanymi zębami w wyniku wypadku. Nikt nie chciał się podjąć leczenia. Zrobił nadbudowę zębów genialnie. Nikt nie wierzy, że są to okoronowane zęby. Super. Nie jest szczególnie miły, ale na pewno bardzo kompetentny. Polecam, ale trzeba się przygotowac na konkretną rozmowę a nie cackanie się z pacjentem.

ten lekarz wykonał mi zabiegi protetyczne i zachowawcze około 20 lat temu i do dnia dzisiejszego spełniają swoją rolę.

Polecam lekarza. bardzo profesjonalny. kompetentny. były wykładowca Akademii Medycznej. Wiem, ze wiele lat pracował w Niemczech. To widać po dokładności, rzetelności i perfekcjonizmie. Polecam. Leczy moją rodzinę i znajomych.