Filtruj terminy

dr Michał Kotnowski

Stomatolog dziecięcy, Stomatolog

Centrum Implantologii i Stomatologii Estetycznej Cichoń
Borelowskiego - Lelewela 13, 9441745024

Doktor Kotnowski to przemiły człowiek z profesjonalnym podjeciem do pacjenta. Leczyłam u niego kilka ubytków, moja mała córeczka zaliczyła bezproblemową wizyte adaptacyjną, a moja mama ma wykonywaną u doktora prace protetyczną. Zatem mogę powiedzieć ze poznałam doktora ze wszytskich stron jego specjalości i jak najbardziej polecam. Cierpliwy i dokładny. Przedstawia kilka rozwiązań. Dobrze tłumaczy. Zatem wizyty na plus.
Opinia dodana przez: Anka
Protetyk stomatologiczny Kraków lek. stom. Bartosz Cichoń

lek. stom. Bartosz Cichoń

wizyta już od 70

Centrum Implantologii i Stomatologii Estetycznej Cichoń
Borelowskiego - Lelewela 13, 9441745024

Dzięki mojej córce, która leczyła się u dr Cichonia ja też trafiłam do niego. Moje zęby nigdy nie wyglądały dobrze ale dzięki doktorow wszystko się zmieniło. Mam korony EMax które niczym nie różnią się od prawdziwych zębów. Wyglądają fenomenalnie a ja wreszcie mogę się uśmiechać! Jeszcze raz doktorze bardzo dziękuję! A i najważniejsze poza tym że doktor jest świetnym fachowcem to jeszcze jest przystojny. ;-)
Opinia dodana przez: Zofia
Protetyk stomatologiczny Kraków lek. dent. Agnieszka Bogusławska - Miśkiewicz

lek. dent. Agnieszka Bogusławska - Miśkiewicz

Luxdentica
Lubostroń 22G/7

Uprzejmość i profesjonalizm a przy tym zdroworozsadkowe podejście. Dodatkowy plus za świetne podejście do dzieci, nawet tych trudnych!
Protetyk stomatologiczny Kraków lek. stom. Włodzimierz Zemowski

lek. stom. Włodzimierz Zemowski

wizyta już od 60

Specjalistyczny Gabinet Stomatologiczny
ul. Juliusza Lea 14 lok. 1

Od dziecka boje się dentystów, bo chociaz wszyscy piszą na swoich stronach ze przeprowadzają zabiegi bezboleśnie to nie zawsze tak jest. Doktor Zemowski poradził sobie z moimi zębami rewelacyjnie i chociaż dentystów wciaż nie lubię, to do niego będę chodzić z przyjemnością. Polecam każdemu, kto potrzebuje kompetentnego lekarza.
Opinia dodana przez: Marysia

Protetyk stomatologiczny Kraków lek. dent. Dariusz Wilisowski

lek. dent. Dariusz Wilisowski

Luxdentica
Lubostroń 22G/7

Super stomatolog, konkretny, a przy tym bardzo uprzejmy. Rzadko się spotyka takich lekarzy, także w prywatnych klinikach (o nfz nawet nie mówię:D). Tutaj naprawdę wszystko na 5!!!. Każdemu polecam wizytę u dra Wilisowskiego, ja akurat usuwałam ósemkę. Zabieg każdy mi przedstawiał jako koszmar i traumę, a w rzeczywistości było bardzo znośnie, pod skutecznym znieczuleniem. Na pewno zdecydowanie lepiej niż sobie wyobrażałam.
Opinia dodana przez: Karolkaa

lek. dent. Dominik Woźniak

wizyta już od 120

Gabinet Stomatologiczny TRIDENT
ul. Lubostroń 22G/25

W gabinecie stomatologicznym Trident u Pana Doktora Dominika Woźniaka poczułem, że jestem diagnozowany i leczony w pełni profesjonalnie, zgodnie ze standardami, w bardzo komfortowych warunkach oraz z dbałością o każdy szczegół. Zaangażowanie w wykonywany zawód, kultura osobista i niecodzienne poczucie humoru Doktora to tylko nieliczne spośród Jego zalet. Polecam wcześniejsze rezerwacje z uwagi na "ciasny" kalendarz, pomimo elastycznych godzin. Gabinet Trident zasługuje na moją najwyższą ocenę i rekomenduję go każdej ...
Opinia dodana przez: bk22

lek. stom. Izabella Klimek

Gabinet Stomatologiczny Izabella Klimek
Kronikarza Galla 22

Bardzo polecam Panią Doktor. Od zawsze mam problemy z zębami. Bywalam u wielu dentystow. Do Pani Doktor Klimek chodzę od lat i jestem bardzo zadowolona. Jest profesjonalną, rzetelną i uczciwą osobą godną polecenia.
Opinia dodana przez: Jagoda

lek. stom. Magdalena Gromadka - Długosz

Stomatolog dziecięcy, Stomatolog

Centrum Stomatologiczne "VITADENT"
ul. Walerego Sławka 17

byłem w sumie na trzech wizytach. Leczenie jasno wytłumaczone i przedstawione. Pani Magda jest miłą osobą, troszkę taka pozytywnie zakręcona i zabiegana, ale co najważniejsze ma dobrą rękę i podejście do pacjenta. Leczenie było praktycznie bezbolesne, koszty jasno znane i co najważniejsze skuteczne! polecam P.S. dla zmotoryzowanych dość dobre miejsce ze względu na ogólny parking ale uważajcie na nawierzchnię bo łatwo nogę przypadkiem skręcić
Opinia dodana przez: Łukasz

lek. dent. Małgorzata Pihut

Szpital
MONTELUPICH 7

Pani doktor wzbudziła moje zaufanie. W zwyczajny ludzki sposób wyjaśniła mi przyczynę problemów ze stawem, uspokoiła i wyciszyła. Zaproponowała konkretne leczenie i udzieliła wielu cennych porad. Podeszła do mojego problemu z sercem i dała nadzieję na poprawę. To bardzo dobry człowiek, przywracający wiarę w lekarzy.
Opinia dodana przez: Martyna

Protetycy stomatologiczni w Krakowie