lekarz Ewa Kasperczyk

Pulmonolog

2,7

Pani doktor poświęca sporo czasu na osuchanie dziecka, nie raz i dwukrotnie. Nie powiedziałbym że jest nie miła, tylko konkretna. Moje dziecko lubi zadawać pytania i nigdy go nie zbyła, zawsze odpowiada. Diagnozy trafne choć faktycznie nie zawsze mówi co dziecku dolega, ale gdy się zapyta odpowie. Lekki rozpisane na osobnej kartce, krok po kroku co i jak podawać/robić. Polecam.

swietny lekarz,pani doktor naprawde pomogla mojemu Piotrusiowi i zawsze kiedy maly choruje powazniej a leki od pediatry z osrodka zdrowia nie pomagaja korzystamy z jej pomocy juz ok.trzech lat

Pani Doktor bardzo niesympatyczna, niestety zarówno w stosunku do dziecka jak i jego opiekuna. Zbędne jej zdaniem informacje o dziecku zbywa w sposób, delikatnie rzecz ujmując, niekulturalny, aż strach się odezwać, co niestety może skutkować przeoczeniem ważnych z punktu widzenia leczenia informacji. Co do samych kompetencji nie mam podstaw ich kwestionować, niestety zebranie wywiadu i podejście do pacjenta pozostawiają wiele do życzenia.

Nie rozumiem nekatywnych opinii o tej pani doktor.Bardzo mila zarowno dla rodzica jak i dla dziecka,zreszta nie o to chdzi zeby byl mily,tylko o to zeby pomogl wyleczyc dziecko.Jedyny lekarz ktory przepisal odpowiednie lekarstwa dla mojego dziecka.Moim zdaniem bardzo rzetelnie podchodzi do problemu.Polecam z czystym sumieniem.

Bardzo nieuprzejmy lekarz. Nie ma podejścia do dzieci, nie przekazuje opiekunowi co dziecku dolega czy też jakie leki stosować.

Lekarz bardzo gburowaty i nieuprzejmy w stosunku do dziecka jak i rodzica

Lekarz bardzo gburowaty i nieuprzejmy w stosunku do dziecka jak i rodzica